VAFE

گلس بردها چقدر قوی و نشکن هستند؟

همان طور که می دانید یکی از حساس ترین قسمت گوشی های هوشمند و تبلت ها صفحه نمایش آنها است امروزه یکی از گزینه های که می توان با آن از صفحه …

بنابراین محافظ های جدید گوریلا گلس در ساعت های هوشمند، تلفن های هوشمند خمیده و دیگر … انجام شد در برابر خط های چاقو مقاوم بود اما کاغذ سنباده این شیشه را از بین برد.

… پشت گوشی موبایل · برد گوشی · برچسب تزئینی گوشی موبایل · سایر لوازم جانبی گوشی و تبلت ….. لیست قیمت محافظ صفحه نمایش گوشی هر چند ساعت بروز می شود و جهت مشاهده زمان بروز رسانی دقیق … محافظ صفحه گلس گوشی شیائومی Xiaomi Redmi Note 5 Pro …. 5D Strong Nano Glass Screen protector For Huawei Honor 7x.

در این مطلب به توضیح فناوری گوریلا گلس و تفاوت نسخه‌های مختلف این … شکست، اما گوریلا گلس باعث نشکن شدن گوشی‌ هوشمند یا تبلت شما نخواهد شد. … کورنینگ در سال ۲۰۱۴ نسل جدید گوریلا گلس را با تغییرات جسورانه معرفی کرد. … به این مورد پی برد که چه دستگاه‌هایی از چه نسخه‌ای از گوریلا گلس بهره می‌برند.

تلویزیون چند میلیونی با پانل سوراخ نهایتا 100 هزار تومان قیمت گذاری می شود. هنگامی که هیچ … برد شاپ عرضه کننده عمده محافظ پنل CHOCHEN می باشد. برای قیمت …

برچسب‌ها:, , , ,