VAFE

کروبی بعد از رهایی از حصر کجا خواهد رفت؟

حبس خانگی میرحسین موسوی و مهدی کروبی و زهرا رهنورد از اوایل اسفند ۱۳۸۹ آغاز شده و … در خانه آنها باید بسته شود، رفت و آمدهایشان محدود شود، نتوانند پیام بدهند و پیام …. بر تداوم حصر غیرقانونی، بدون محاکمه علنی است، ایشان دست به اعتصاب غذا خواهد زد. …. کاخ سفید خواستار رهایی موسوی و کروبی شد; ↑ «نامه تعدادی از رهبران سابق جهان …

نزدیک سه سال و هشت ماه پس از آغاز حصر میرحسین موسوی،‌ مهدی کروبی و زهرا رهنورد … مسامحه، این قضیه در قالب سئوال از رییس جمهور در مجلس پیگیری خواهد شد. …. و اگر بحث این باشد که رییس جمهور مسئله را گذاشتند بعد از اینکه مسئله …. و آقای مهندس موسوی و خانم رهنورد حصر غیرقانونی رقم زده، کنار رفت آنگاه فضایی …

گروه سیاسی: فرزند مهدی کروبی در ۳هزارمین روز حصر میرحسین، كروبی (دو كاندیدای انتخابات … قاسم میرزایی‌نیکو: رفت و آمد‌های کروبی کاملا برقرار شده است … او افزود: دولت دارد اقدام می‌کند و اقداماتش در سال جدید ثمره‌ای خواهد داشت.

مهدی کروبی، دبیر کل حزب اعتماد ملی و از رهبران معترضان سال ۸۸، در نامه‌ای … که اگر رفع حصر شده و به دادگاهی شوند، حکم آنها بسیار سنگین خواهد بود.

خامنه‌ای در آن سال از احمدی نژاد حمایت کرد اما بعد با او دچار اختلاف شد. حسن روحانی در سال ۹۲ در انتخابات وعده پایان حصر موسوی و کروبی را داد اما در شش سال گذشته اقدام موثری انجام نداده است. … شهروندان آمریکایی که بطور نادرست در خارج از آمریکا اسیر هستند، ادامه خواهد داد. ….. در زوریخ برایان هوک شخصا به استقبال او رفت.

اما به گفته محمدحسین کروبی نشانه رفع کامل حصر دیده نمی‌شود. … محمدحسین کروبی در عین حال با اشاره به اینکه “پیشنهاد گشایش در حصر بعد از ایام … کارزار انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۱۳۹۲ وعده داده بود که مشکل حصر را حل خواهد کرد.

باهنر: سال 96 مشکل حصر تا انتهای حل شدن رفت اما زیر پای کروبی پوست … من همان هفته بعد از انتخابات ۸۸ با یک عده از دوستان پیش مهندس موسوی …

لندن به چه‌ سمتی خواهد رفت؟ …. بریتانیا خطاب به ایران: عدم رهایی فوری نفتکش عواقب جدی دارد| به گزینه‌های …

*یادآوری۱: کروبی در پیام خود خطاب به ملت از انتخابات سخنی به‌میان نیاورد که … فاطمه کروبی به دیدار سیدهادی خامنه‌ای رفت / سیدهادی خامنه‌ای: حصر مایه تاسف نظام است.

منتجب‌نیا: «حصر موسوی و کروبی» ۳ ماه دیگر و شاید زودتر تمام می‌شود! … آن مخالفت خواهد کرد و بالنتیجه پرونده به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارجاع خواهد شد. … وقتی خودشان رفتند کار تشکیلاتی کردند، در اساسنامه و مرامنامه کارشان از ما …. بایستی موسوی و کروبی در محاکم محاکمه شوند بعد از حصر نوبت محاکمه آنها است.

… کل باز هم از پاسخ صریح درباره حصر موسوی،کروبی و رهنورد طفره رفت … علی عینِ رهایی است… … چکیده :در حالی که موسوی و کروبی بدون هیچگونه حکم قضایی طی یک … از حصر غیرقانونی و غیرانسانی میرحسین موسوی و مهدی کروبی، دادستان کل … بررسی آن طول خواهد کشید، به طور مثال رئیس یکی از شعبات بانک ملی …

به نظر هنوز نیز بعد از ۵ سال عده ای از این نکته به عمد ویا بصورت خوشبینــانه … وی در پاسخ به این سوال که با توجه به تغییر مـکان حصر کروبی، آیا این … رفتند که در این دیدار دختران میرحسین موسوی و فرزندان مهدی کروبی نیز حضور داشتند. … رفع حصر تصمیم‌هایی گرفته خواهد شد؛ آیا در جریان جزییات آن هستید؟

۶ سال و نیم از دوران حصر میرحسین موسوی و زهرا رهنورد و مهدی کروبی می‌گذرد، و … در حصر هستند می‌آورم که خانواده‌ قتل عام شدگان ۶۷ بعد از تحمل ۷ سال رنج و سختی …. را برای رهایی آن‌ها از حصر و دسترسی به خدمات مناسب پزشکی به خرج داده است. … از بین خواهند رفت و آن پدیده‌ای طبیعی در مقابل انقلاب عظیم اسلامی ایران است.

آری، از روزنه حصر خود می بینید که چگونه دستاوردهای انقلاب به باد قدرت و … کسب شده در آزمون دین دولتی، درمسیر تعادل و تسامح پیش خواهد رفت.

حامیان موسوی و کروبی احتمالا در جواب خواهند گفت که جای نگرانی نیست. …. دکور برنامه مزدک میرزایی در شبکه ماهواره‌ای لو رفت.

دولت بهار: حسن روحانی محصول مزرعه مشروطه خواهی است در حالیکه رفع حصر موسوی و … حتی اگر رهبری هم بخواهند در موضوع رفع حصر ورود کنند این مثلث مانع خواهد شد: … نظام از طریق نبرد خیابانی بود با هدایت موسوی و کروبی شکست خورد و به حاشیه رفت و … خود نگه دارد در حالیکه موسوی و کروبی «رهایی یافته » ، نان نسیه اند و محتمل است …

خانواده کروبی می گوید که از زمان شروع حصر خانگی، او حداقل شش بار از ناحیه قلب، چشم، کمر، زانو، … فرستاده بود که اگر “قرار بر تداوم حصر غیرقانونی بدون محاکمه علنی” باشد، اعتصاب غذا خواهد کرد. … کیوسک امنیتی یا پست انتظامی رفت آمدها را کنترل کنند، نه اینکه درون منزل حضور داشته باشند. … 4 weeks ago بنیان رهایی؛آگاهیست.

برچسب‌ها:, , , ,