VAFE

کتاب تمام آنچه هرگز به تو نگفتم اثر سلست اینگ انتشارات کتاب کوله‌پشتی

معرفی کامل این کتاب را در کافه بوک بخوانید.. … کتاب تمام آنچه که هرگز به تو نگفتم اولین رمان سلست ان جی است که توسط مرضیه خسروی ترجمه و از انتشارات کوله پشتی منتشر شده است. این ….. از همه بودیم با عنوان اصلی we were the lucky ones اثر جورجیا هانتر، براساس یک داستان واقعی است که موضوع آن درباره.

کتاب تمام آنچه هرگز به تو نگفتم اثر سلست اینگ انتشارات کوله پشتی … شناسه محصول: 9786007642665 دسته بندی: انتشارات کتاب کوله پشتی, داستان, داستان …

کتاب تمام آنچه هرگز به تو نگفتم اثر سلست اینگ رمانیست خارجی با ترجمه مرضیه خسروی که توسط نشر کوله پشتی چاپ شده است.

کتاب رمان تمام آنچه هرگز به تو نگفتم اثر سلست اینگ را از کتابراه دانلود کنید و از کتابخوانی لذت ببرید.

«تمام آنچه که هرگز به تو نگفتم» نخستین رمان سلست ‌اینگ است که در ۲۰۱۴ به عنوان کتاب سال آمازون برگزیده شد و همچنین در رأس فهرست صد … کتاب کوله پشتی.

تمام آنچه که هرگز به تو نگفتم عنوان اولین رمان منتشر شده از سلست اینگ؛ … و ترجمه مرضیه خسروی انتشارات کتاب کوله پشتی منتشر شده است.

تاب تمام آنچه که هرگز به تو نگفتم اولین رمان سلست ان جی است که توسط مریم خسروی ترجمه و از انتشارات کوله پشتی منتشر شده است. این کتاب در سال ۲۰۱۴ به عنوان …

رمان «تمام آنچه که هرگز به تو نگفتم» نوشته سلست ان‌جی برترین کتاب سال آمازون از سوی انتشارات «کتاب کوله پشتی» برای نخستین بار در ایران منتشر شد. … ایران اثری از سلست ان‌جی با عنوان «تمام آنچه هرگز به تو نگفتم»، راهی بازار کتاب شد. در این رمان «لیدیا» نام دختری مرده است که هنوز کسی از مرگ او با خبر …

۱۹۱۰ م) ـ نویسندة برجستة … این کتاب که جایزه‌ی پولیتزر ۲۰۱۶، جایزه‌ی ادگار و چندین جایزه‌ی دیگر را برای نویسنده‌اش به ارمغان آورد، داستان یک کمونیست از ویتن … کتاب «تمام آنچه هرگز به تو نگفتم» اولین رمان نویسنده‌ی پرافتخار، «سلست اینگ» است.

برندگان جوایز ادبی … این کتاب که یکی از پرفروش ترین کتاب های سال ٢.١٤ بوده داستان عشق ها و … تمام آنچه که هرگز به تو نگفتم در حقیقت بیانگر عدم درک خواسته ها و آرزوهایی …

سال 1396.

کتاب تمام آنچه هرگز به تو نگفتم اثر سلست اینگ … وقتی موجود شد به من خبر بده … درصورت مشاهده هرگونه تخلف فروشندگان با استفاده از گزارش به ما اطلاع دهید.

بهترین رمان … در حالی که من احساس والدین و آنچه را که آنها گذشت، دل من شکسته شد برای این بچه ها، …

نویسنده: سلست ان جی مترجم: مرضیه خسروی انتشارات:کوله پشتی … ⚀نام کتاب:تمام آنچه که هرگز به تو نگفتم ⚁نویسنده:#سلست_ان_جی ⚂مترجم:مرضیه ….. تمام آنچه هرگز به تو نگفتم نوشتهٔ سلست اینگ ترجمهٔ مرضیه خسروی …… #تمام_آنچه_که_هرگز_به_تو_نگفتم اولین اثر #سلست است با این وجود به عنوان #کتاب_سال #آمازون.

برچسب‌ها:, , ,