VAFE

کارشناسی داوری بازی استقلال – شهر خودرو

یک کارشناس داوری، قضاوت اشکان خورشیدی در دیدار استقلال برابر … نوید مظفری در گفت و گو با ایسنا، درباره داوری دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و شهرخودرو اظهار کرد:‌ داوری … بازی صحنه خاصی نداشت و مدیریت تیم داوری هم خوب بود.

این بازی به …

هفته سیزدهم لیگ برتر ایران Subscribe to our Channel: …

نوید مظفری درباره داوری دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و شهرخودرو اظهار کرد:‌ داوری مشکلی … بازی صحنه خاصی نداشت و مدیریت تیم داوری هم خوب بود.

کارشناس داوری فوتبال ایران معتقد است که داور دیدار شهر خودرو و … در دقایق پایانی بازی یک بار دیگر توپ به دست مدافع سپاهان برخورد کرد اما … شهر خودرو و سپاهان برای تدوم صدرنشینی استقلال/ اعتراض مشهدی‌ها به 2 صحنه مشکوک.

شهرخودرو | این بازی در 14 آذرماه 98 برگزار شد.

شهرخودرو. استقلال شهرخودرو کارشناسی داوری فوتبال برتر …

کارشناسی داوری دیدار استقلال و شهرخودرو : : یک کارشناس داوری، قضاوت … بازی صحنه خاصی نداشت و مدیریت تیم داوری هم خوب بود.

شهر خودرو. 1,644. کلاکت اسپرت 10.2 هزار دنبال‌ کننده. 1,644 بازدید. 23. دانلود ویدیو. با کیفیت 144p.

استقلال ، دوشنبه 18 آذر 98. 0:48 …

محمد فنایی در گفت و گو با بانک ورزش در خصوص داوری بازی استقلال و شهر خودرو اظهار داشت: داور در این بازی بدون اشتباه قضاوت کرد و نمره قبولی گرفت.

0 پرسپولیس.

خبر قبلیلیگ برتر| صحبت های مهدی قائدی، بعد پیروزی مقابل شهر خودرو+ ویدیو. خبر بعدیپرسپولیس | استوری خاص کنعانی زاده گان.

یک کارشناس داوری، قضاوت اشکان خورشیدی در دیدار استقلال برابر شهرخودرو را خوب ارزیابی کرد.

بازی.

شهرخودرو در هفته معلولین.

سایپا 03:02. کارشناس داوری نفت مسجد سلیمان …

18 آذر 1398 ، تلوبیون مرجع پخش زنده شبکه های تلویزیون ، دانلود رایگان فیلم …

یک کارشناس داوری، قضاوت اشکان خورشیدی در دیدار استقلال برابر شهرخودرو را خوب ارزیابی کرد.

به گزارش مشرق، حیدر سلیمانی کارشناس داوری درباره قضاوت بیژن حیدری در دیدار شهرخودرو و سپاهان اظهار کرد: عملکرد نامناسب داور در نتیجه بازی …

یک کارشناس داوری درباره دیدار پدیده و استقلال صحبت کرد.

یک کارشناس داوری، داوری اشکان خورشیدی در دیدار استقلال برابر شهرخودرو را خوب ارزیابی … بازی صحنه خاصی نداشت و مدیریت تیم داوری هم خوب بود.

bartar iran …

98. پربازدیدترین ویدیوها. ادامه رفتار ستیزه جویانه دولت آمریکا با …

یک کارشناس داوری، قضاوت اشکان خورشیدی در دیدار استقلال برابر شهرخودرو را خوب ارزیابی کرد. … داوری دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و شهرخودرو اظهار کرد:‌ داوری مشکلی … بازی صحنه خاصی نداشت و مدیریت تیم داوری هم خوب بود.

بازی صحنه خاصی نداشت و مدیری… نوید مظفری در گفت و گو با ایسنا، درباره داوری دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و شهرخودرو اظهار کرد:‌ داوری مشکلی …

برچسب‌ها:, , ,