VAFE

چرا سرخابی ها در مشکلات مالی، تقصیر را به گردن هم می اندازند؟

جواد زرینچه” سرپرست مستعفی استقلال: به آنها آوانس هایی می دهند. استقلال بدون پرسپولیس و پرسپولیس بدون استقلال بی معنی است.

چرا سرخابی ها در مشکلات مالی تقصیر را به گردن هم می اندازند؟

چرا سرخابی ها در مشکلات مالی، تقصیر را به گردن هم می اندازند؟

جواد زرینچه” سرپرست مستعفی استقلال: به آنها آوانس هایی می دهند. استقلال بدون پرسپولیس و پرسپولیس بدون استقلال بی معنی است.

ویدیو| چرا سرخابی‌ها در مشکلات مالی، تقصیر را به گردن هم می‌اندازند؟ گفت‌وگو با جواد زرینچه درباره حواشی اخیر و مشکلات مالی دو تیم استقلال و …

گفتگو با جواد زرینچه درباره حواشی اخیر و مشکلات مالی دو تیم استقلال و … ویدیو| چرا سرخابی ها در مشکلات مالی، تقصیر را به گردن هم می اندازند؟

ویدیو| چرا سرخابی ها در مشکلات مالی، تقصیر را به گردن هم می اندازند؟ گفتگو با جواد زرینچه درباره حواشی اخیر و مشکلات مالی دو تیم استقلال و پرسپولیس را …

چرا سرخابی ها در مشکلات مالی، تقصیر را به گردن هم می اندازند؟ | جواد زرینچه” سرپرست مستعفی استقلال: به آنها آوانس هایی می دهند. استقلال بدون پرسپولیس و …

ویدیو| چرا سرخابی‌ها در مشکلات مالی، تقصیر را به گردن هم می‌اندازند؟ گفت‌وگو با جواد زرینچه درباره حواشی اخیر و مشکلات مالی دو تیم استقلال و …

باشگاه استقلال: مشکل پرداخت پول، اصلی‌ترین موضوعی است که استراماچونی با باشگاه بحث … ویدیو| چرا سرخابی‌ها در مشکلات مالی، تقصیر را به گردن هم می‌اندازند؟

آخرین خبر های ورزشی و فوتبالی لیگ برتر، اروپا و جهان به همراه ویدئوهای … چرا سرخابی‌ها در مشکلات مالی تقصیر را به گردن تیم مقابل می‌اندازند؟

استراماچونی، سرمربی موفق استقلال که به دلیل مشکلات مالی مجبور شد تیمش … ویدیو| چرا سرخابی ها در مشکلات مالی، تقصیر را به گردن هم می اندازند؟

الله. … ویدیو| چرا سرخابی ها در مشکلات مالی، تقصیر را به گردن هم می اندازند؟

چرا سرخابی‌ها در مشکلات مالی تقصیر را به گردن تیم مقابل می‌اندازند؟

مشکلات مالی جدی‌ترین چالشی است که تمامی باشگاه‌های ورزشی در حال حاضر با … ویدیو| چرا سرخابی ها در مشکلات مالی، تقصیر را به گردن هم می اندازند؟

به گزارش “ورزش سه”، بعد از این که استراماچونی و دستیارانش به خاطر مشکلات مالی ایران را ترک کردند، … در بازی با پیکان استقلال کسی را به عنوان مربی روی نیمکت خود … شان را هدایت می کردند و در تمرین 2 روز بعد از این بازی هم کسی نبوده که … است به نظر می رسد حضور یک مربی ایرانی در کادرفنی آبی ها بسیار مهم …

خوب اگر واقعا آقایان به خطرات واقف بودند پس چرا اصرار به ادامه این روش داشتند تا … در موارد مختلف اقتصادی مسئولان کوتاهی های خود را گردن تحریم ها و یا آمریکا می اندازند اینبار هم آیا می توان باز هم تحریم ها و … اگر اقتصاد ما دچار مشکل است به این دلیل نیست که مملکت ما ناتوان است و یا …. سرخابی‌ها امسال واگذار نمی‌شوند.

وقتی پرسپولیس موفق باشد موفقیت من هم به چشم می‌آید. نظرت در مورد قرعه … ویدیو| چرا سرخابی‌ها در مشکلات مالی، تقصیر را به گردن هم می‌اندازند؟

آنچه عیان است اینکه کارنامه دولت روحانی به هیچ عنوان قابل دفاع نیست. … های این طیف به آن ها لقب «ژنرال» داده و به تعریف و تمجید آنها می پرداختند. … دولت هم به باج دادن به نمایندگان مجلس عادت کرده اند و هم علیه سیاست‌های دولت با … اصلاح طلب همچنان مشکلات ناشی از قصور و تقصیرهای خود را به گردن دولت … می اندازند.

منظور ما از بیان این مطلب این نیست که چرا دولت ایران به اتباع خارجی و … مگر براي ايراني ها مسلمان شديد كه حالا تغيير دين جوانان را به گردن ايراني ها ميگذاريد ؟ … با این شناسنامه ها خود را ایرانی جا زده و از همه خدمات هم استفاده می کنند . …. قطعا قادر نخواهد بود مشکلات اقتصادی افغان ها را حل کند تا اگر ….. نصیر سرخابی

یکی از ورزش های شاد و پرتحرک که به کاهش وزن کمک می کند، ورزش زومبا است. … فناوری Samsung Knox هم با امنیتی در حد فناوری های نظامی، از داده های شما حفاظت . … قند مصنوعی چرا باعث دیابت و چاقی می شود؟ …. می کنند؛ نوجوانانی که دائما تقصیر را به گردن دیگران می اندازند و کودکانی که راه تحقق هدفشان را در بها .

نزدیک ندیده بودم و بسیار خوشحالم که می توانم به عنوان بازیکنی جوان … در خواست مالی فرهاد مجیدی مورد موافقت مسئولان باشگاه … چرا. قاسمپور را شاکی کردی؟ من از همه جا بی خبر هم زنگ زدم به قاسمپور. و گفتم چرا … سرخابی ها) آنچنان از جان و دل بازی می کردند که …. گردن دیگری می اندازند باید پذیرفت که با یارگیری … تقصیر توپ بود؟

پزشکان حاضر در زمین هم می توانستند کمک کنند و البته من احساس کردم در آن لحظه … کمک داور این بازی درباره سوال این برنامه که به مشکلات داوری اختصاص داشت اینطور … تونی: بازی در جام حذفی به هیچ وجه قابل مقایسه با لیگ نیست چرا که در حذفی اگر … آیتم بعدی برنامه نود به بدهی های مالی دو باشگاه سرخابی به بازیکنان و مربیان …

بازی مقابل سپاهان، به عنوان مربی در هر تیمی که حاضر هستم جز و تعهدات من است، … چرا زرینچه زمانی که در هیات مدیره بود، سکوت کرد، وی رد پاسخ به این سوال … استراماچونی نمی داند ما تحریم هستیم و مشکلات مالی داریم، اما خودمان که می دانیم. … را تقصیر پرسپولیسی ها می‌دانند گفت: خود آنها هم مشکلات دارند و نزدیک 16، 17 …

برچسب‌ها:,