VAFE

پاکت هدیه عمودی طرح گل و قلب

طرح جذاب اين پاكت كه چند گل سرخ را در پس‌زمينه‌اي سياه نشان مي‌دهد، اولين چيزي است كه توجه شما را به خود جلب مي‌كند. … اين پاكت هديه عمودي با طرح زيبايي كه دارد، هر هديه‌اي را زيباتر خواهد كرد و علاوه بر آن … پاكت هديه بزرگ نيكي قلب طلايي طلاكوب كد 19.

در این مطلب جعبه سازی هیراد نحوه درست کردن پاکت قلب را به شما عزیزان آموزش می دهد. ساختن این … شما به راحتی میتوانید متن های زیبایی روی آن بنویسید و در کنار هدایای خود به دوستانتان هدیه دهید. … میتوانید روی جعبه کادو و یا دسته گل بچسبانید.

2. 48.

… ۲۵,۰۰۰ تومان. برچسب ادویه آشپزخانه با طرح گل ۲۵,۰۰۰ تومان … از این‌ها هم داریم. پاکت با طرح موز با رنگ‌های وینتیج و طرح بلد برای آرت باکسی‌های جسور ۱۰,۰۰۰ تومان.

پاکت هديه عمودي طرح قلب هاي کوچک Little Hearts Vertical Gift Bag ترکیب دو رنگ صورتی و زرد در پاکت هدیه‌ی پیش رو نقطه‌ی قوت و علت اصلی …

اگر قصد دارید برای هدیه عروسی پول دهید بهتر است پول را درون پاکتی مناسب … ابتدا کاغذ کادوی طرح داری را از قسمت وسط تا بزنید و روی آن طرح قلب نصفه ای … کنند که برای تزیین پاکت اغلب از مروارید و گل های کاغذی و ربان و …

طرح قلب … جهت حمل راحتر از پاکت های کرافتی استفاده خواهد شد …

فرم: عمودی جنس: مقوا طول: 19سانتی‌مترعرض: 13.5سانتی‌مترارتفاع: 28سانتی‌مترموارد بیشتر.

وکتور کادو وکتور هدیه وکتور قلب وکتور روبان تزئین جعبه کادو ( وکتور کادو, وکتور هدیه, … از این هنرمند تا بحال 163459 طرح منتشر شده است.

برچسب‌ها:, , , ,