VAFE

وسط اعصاب و شنوایی بازم این تویی که داری خودنمایی میکنی !

عصبی، آمیخته و کم … در این موارد، تنها سلولهای موئی در پایین حلزون گوش آسیب دیده اند. … مشکلی که در نتیجه فقدان یا آسیب به اعصاب شنوایی است موجب کم شنوایی عصبی می شود. … You can find a list and description of the cookies used in our Cookie Policy.

در گوش داخلی انسان نیز عصب شنوایی وجود دارد که با مغز در ارتباط … به این نوع از کاهش شنوایی اصطلاحا کاهش شنوایی حسی–عصبی گفته می‌شود.

عصبی نتیجه ی آسیب به گوش داخلی است. همچنین، زمانی که اعصاب و راههای عصبی مرکزی شنوایی نیز دچار مشکل بشوند این نوع کم شنوایی مشاهده می …

از دست دادن شنوایی تنها چیزی نیست که نشانه ی از کار افتادن گوش باشد، بلکه … اما همین که این اتفاق برای شما می افتد کمی غافلگیر می شوید. … محققان معتقدند که دیابت ممکن است به اعصاب و عروق خونی در گوش داخلی آسیب برساند.

حلزون گوش بخش شنوایی گوش است و لوله‌ای مارپیچی شکل است که در حول خود … این مجاری عبارتند از نردبان دهلیزی، نردبان میانی و نردبان صماخی.

این موضوع هنگامی که چشم سومتان در حال باز شدن و یا گسترش است، … روشن بینی ، روشن شنوایی، روشن احساسی ، احساس از راه دور، ادراک فراحسی (ESP ) و مانند آنها . …… و توی ذهنم میشنوم که حتی وقتی گوشام رو هم میگیرم بازم اون صد ادامه داره و …… وقتی روی چشم سومم کار میکنم سردرد میگیرم وسط پیشونیم احساس درد …

به طور کلی خاطراتی که در ذهن ثبت شده است چه شیرین و تلخ منشأ … جایگزنی افکار منفی با افکار مثبت این کار کار ساده ای نیست به دلیل اینکه …… گفتم که من یه دوست واقعی دارم اونم تویی بعد از اون فکر میکنم دیگه من براش …… ر ضمن خانوادم مخالفن و میترسن که بازم اذیت کنه ولی اون اصرار داره من بهش فرصت بدم.

اینکه اسمت رو با خلاقیت زیبایی که داری، از این بار معنایی منفی به یک بار معنایی … میکردم آدمی که دوست دارم الگوی من باشه گوش شنوایی هست فکر نمیکنم سلام چهار …… امار بالای طلاق ن نشونی از آمار بالای افرادی که روزانه اعصاب و روح و روانشون زیر … حالا اكر بجه اي هم اين وسط باشه كه حربه اي ميشه براي مرد جهت اذيت و ازار با توجه به …

85 1102839391632977920 همین برجامی که دولت داره براش سینه چاک میکنه …… به این صورت که هر چقدر می‌خوابم بازم دلم می‌خواد بخوابم. …… صد در صد سایبری هستی هیچوقت هم ردش نکردم این تویی که اصرار داری سایبری باشی و …. مهمانی وسط هفته خر است. …… و تکنولوژی این روزها شنوایی خیلی افراد را در مکان های عمومی قطع کرده البته!

برچسب‌ها:, , , ,