VAFE

هیچ‌گاه جایگاه و ارزشت را از یاد نبر

جایگاه خودت را بیاب و هیچ‌گاه خودت را در جای نادرست و نامناسب محصور نساز. تو را کسی قدر خواهد کرد که ارزشت را بخوبی درک کند. هیچ‌گاه جایگاه و ارزشت را از یاد نبر.

جایگاه خودت را دریاب و هیچ‌گاه خودت را در جای نادرست و نامناسب محصور نساز. تو را کسی قدر خواهد کرد که ارزشت را بخوبی درک کند. هیچ‌گاه جایگاه و ارزشت را از یاد نبر.

مديريت كردن زياد و برنامه ريزی افراطی نداشته باشیم. 3⃣ دست از شرح … تو را کسی قدر خواهد کرد که ارزشت را بخوبی درک کند. هیچ‌گاه جایگاه و ارزشت را از یاد نبر.» .

مديريت كردن زياد و برنامه ريزی افراطی نداشته باشیم. 3⃣ دست از شرح … تو را کسی قدر خواهد کرد که ارزشت را بخوبی درک کند. هیچ‌گاه جایگاه و ارزشت را از یاد نبر.» .

جایگاه خودت را دریاب و هیچ‌گاه خودت را در جای نادرست و نامناسب محصور نساز. تو را کسی قدر خواهد کرد که ارزشت را بخوبی درک کند. هیچ‌گاه جایگاه و ارزشت را از یاد نبر.».

جایگاه خودت را دریاب و هیچ‌گاه خودت را در جای نادرست و نامناسب محصور نساز. تو را کسی قدر خواهد کرد که ارزشت را بخوبی درک کند. هیچ‌گاه جایگاه و ارزشت را از یاد نبر.»

ارد بزرگکسی که بر جایگاه خویش منم زد بخت از وی روی بر خواهد تافت . فردوسی خردمندنبوغ یعنی … میهمانی های فراوان از ارزش آدمی می کاهد ، مگر دیدار پدر و مادر . ارد بزرگ ….. اگر می خواهی کسی را بزرگ کنی ، پیوسته از او به دشمنی یاد کن . ارد بزرگ … آموزگاری ، عشق است چنین جایگاهی هیچگاه به دست غیر مباد. ارد بزرگ

… و هیچ‌گاه خودت را در جای نادرست و نامناسب محصور نساز. تو را کسی قدر خواهد کرد که ارزشت را بخوبی درک کند. هیچ‌گاه جایگاه و ارزشت را از یاد نبر.

جایگاه خودت را دریاب و هیچ‌گاه خودت را در جای نادرست و نامناسب محصور نساز. تو را کسی قدر خواهد کرد که ارزشت را بخوبی درک کند. هیچ‌گاه جایگاه و ارزشت را از یاد نبر.

پدری پیش از مرگش پسرش را فرا خواند و ساعت کهنه قدیمی خودش را از دستش بیرون کشیده برایش داد و گفت: «این ساعت از پدر کلانم به من مانده و عمر آن …

جایگاه خودت را دریاب و هیچ‌گاه خودت را در جای نادرست و نامناسب محصور نساز. تو را کسی قدر خواهد کرد که ارزشت را بخوبی درک کند. هیچ‌گاه جایگاه و ارزشت را از یاد نبر.

به یاد بیاور در هنگام گناه کردن؛لذات زودگذارش وعقوبات ماندگارش … قانون این بازی این است که هیچگاه از صحنه بیرون انداخته نمیشوید مگر این که …. میرسی که خدا ازاین که خواسته فقط تو وفقط تو ،تو این جایگاه باشی حکمتی داره . …. این دنیا ارزش فریاد زدن ندارد. …. آبروی مرا با توانگری نگه دار و شخصیت مرا با تنگدستی از بین مبر .

زمین جایگاهی برای فرار ندارد … هیچ گاه به خاطر هیچکس از ارزش هایت دست نکش ! … وقتی هنوز احترام به همه‌ی شغل ها را و افتخار به همه‌ی پدر‌ها را یاد دانش آموزانشان نداده‌اند !

او در میان طیف وسیعی از مسلمانان از جایگاه برجسته‌ای برخوردار است. … و خشنود می‌دارد، نه خانهٔ شماست و نه جایگاهی است که شما را برای آن آفریده‌اند و به سوی آن خوانده‌اند.

تنها مبارزه با ناراستی ها به ما ارزش داده و هم زیستی با تباهی سرافکندگی به دنبال دارد . … شکوه و جلال جهان هستی را نظاره کنید و شکوه و جلال خود را به یاد آورید . … همواره سخن استاد خویش را تکرار می کنند هیچگاه برای خود و استادشان فر و شکوهی ، ارمغان نمی آورند . … بارگاه هنر با هیچ جایگاهی درخور ارزیابی نیست .

حضرت امام علی (علیه السّلام) درباره ی ارزش علم و تفاوت افراد عالم و غیر عالم …

خداى عزوجل مى فرماید: هرگاه یاد من بر بنده ام غالب شود، خواهش و خوشى او را در یاد خود … گیرد که بعد از خانواده مدرسه مهمترین نقش را در درک بینش صحیح دینی و ارزش های …. بی پایان روحی و روانیش ممکن نخواهد شد مگر آنکه اصل خویش را هیچ گاه از خاطر نبرد و …

یاد دادن به خاطر دیگران آوردن است که درست مثل شما می‌دانستند. همه ما یادگیرنده، … همیشه 20 در صد از کارهای ما بسیار مهم هستند و 80 در صد کم اهمیت‏‎.‎ افراد موفق کسانی ….. اگر زندگی شما ارزش زندگی کردن را دارد ,حتما ارزش نوشتن را دارد. اصل انتظار: به …. آدم خودباور ، هیچ گاه برای رسیدن به مادیات ، ارزشهای آدمی را زیر پا نمی گذارد . اُرد بزرگ.

ما براى آزادى خيلى احترام و ارزش قائليم و به صورت مبنايى هم معتقديم كه آزادى بايد در جامعه ….. ظلمى كه امروز به ملت فلسطين مى‏شود، هيچگاه به مجموعه‏ى يك ملت نشده است. …… در نبرد بين امام هادى (عليه‏السّلام) و خلفايى كه در زمان ايشان بودند، آن كس كه ظاهراً و باطناً ….. سزاوار است كه ملت عزيز ايران، نقش اين شعاير را همواره به ياد داشته باشد.

مسئله جهاد در قرآن کریم و روایات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، چنانکه فرمود: …. زیرا هر دو به معنای جنگ رو در رو نبرد در میدان جنگ می باشد. … می توان گفت اسلام از ارزش های والای انسانی همواره حمایت می کند و در این رهگذر به خود …. که مردان الهی فراوانی به همراه آنها جنگ کردند، آنها هیچگاه در برابر آنچه در راه خدا به آنها …

اَصــلـاً اَرزش ِ بـﮧ یــاد مـــانـدَטּ رآ نَــداشتـــــــ…! * … وقتی یاد نهنگ افتادم که به جفتش تا آخر عمرش وفادار می مونه وقتی یاد شیر …. حرکت … باز هم برایم نقش بازی کن !

در تمدن بین النهرین و تمدن ایلامی سنگ‌نوشته‌ها و نقش برجسته‌هایی از این دست … یادمان کشتگان نبرد ورونژ روسیه به دست آلمان نازی در سال ۱۹۴۲.

بدهكاري زياد، راستگو را دروغگو مي كند و خوش قول را بد قول مي كند. … شخصیت اصلی انسانها هیچ گاه به طور کامل عوض نمی شود … هیچ کس در جایگاه قضاوت نیست … هر کس به خود ارزش قائل نشود دیگران هم به او ارزش قائل نخواهند شد ….. هيچ گاه به سخني که از دهان برادرت بيرون مي ايد تا وقتي محمل خوبي براي ان مي يابي گمان بد مبر _.

این لحظۀ جادویی ارزش آن را دارد که هر روز سه ساعت آزادنویسی کنی تا به آن برسی. ….. تولید محتوا را با تولید محتوا یاد می‌گیریم، نه حرف زدن دربارۀ اهمیت تولید محتوا.

به نظر آناکسیماندروس به یک معنی ارزش مساوی دارند و هیچ‌یک بر دیگری مرجح نیست و از این رو …. نیچه می‌نویسد که آثار و نظریات هراکلیت هیچگاه کهنه نخواهند شد. …. در فلسفه قدیم یونان باستان ما شاهد نبرد بین ماتریالیسم و ایده‌آلیسم ـ بین مکتب ….. پیرامون اهمیت پروتاگوراس گفته می‌شود که نه افلاطون و نه ارسطو فلسفه باستان را …

برچسب‌ها:, , , ,