VAFE

میخواهید خودتان کارت بکشید؟ پس بگذارید مشتری خودش رمزش را وارد کند با دسگاه پین پد..

دستگاهی است که پس از دریافت کارت و شناسایی و تایید آن برای انجام عملیات بانکی … صرفه جویی در وقت و هزینه مشتریان در زمان عدم سرویس دهی دستگاه خود پرداز; انتقال … کارت خود را بروی دستگاه پایانه شعبه با هماهنگی متصدی بانک بکشید. … رمز را بر روی دستگاه پین پد وارد نموده و پس از خاتمه موفقیت آمیز تراکنش ، چاپ رسید را …

… جدار شیشه‌ای یا فاصله‌ای خودتان کارت بکشید، رمز وارد کنید و مبلغ کشیده شده را مشاهده کنید. … پین پد یک صفحه‌کلید خارجی است که به دستگاه کارت‌خوان متصل می‌شود. … کیش به بازار عرضه کرده و با توجه به اینکه یکی از دغدغه‌های مشتریان و … می‌گوید: «پین پد ایران کیش علاوه بر واردکردن رمز توسط دارنده کارت، …

پین پد دستگاه هی است که به دستگاه پوز متصل شده و امکان حریم خصوصی برای مشتری را فراهم می کند تا رمز کارت خود را به راحتی وارد نماید.

… اي خودتان کارت بکشيد، رمز وارد کنيد و مبلغ کشيده شده را مشاهده کنيد. … پين پد يک صفحه کليد خارجي است که به دستگاه کارت خوان متصل مي شود. … اين محصول را نخستين بار ايران کيش به بازار عرضه کرده و با توجه به … وارد کردن رمز توسط مشتري، جلوگيري از پژواک رمز در محيط عمومي است، اين محصول ارائه شد.

پس از ورژن ها موفقیت نسخه های اندروید، گوگل وقتی یک آپدیت جدید … حالا از داخل گوشی، هر فایل را به جای خودش ببرید. … سازنده های گوشی مثل HTC و Samsung آن ها را شخصی سازی می کنند و جلوه و … به وارد کردن یوزر و پسوورد دارید که بنده با این مشکل، خیلی اذیت شدم. … حال با دستگاه اندرویدی تان آن ها را دانلود کنید.

برچسب‌ها:, , , ,