VAFE

من هنوز امیدوارم به این زندگی…

(+) plus. you may also consider this: bring off. To succeed in doing s.th difficult. Attain(verb). To succeed in getting s.th,usually after a lot of effort.

Posts about من هنوز امیدوارم written by mahnazhedayati. … باز به آن خورشید می اندیشم … واز تکرار آویختن به کالبد توهم ها … از این بابت خوشحالم … 4 سال است که سکوت کرده ام و تمام تمرکزم روی زندگی خصوصی ام هست / مهناز هدایتی …

به نظر من شاید دلیل بعضی از ناامیدی های ماها در شرایط سخت زندگی – حتی مثل قرون وسطی که مهندس فرمودن – این هست که دنبال نتیجه هستیم. نتیجه ای از زندگی خودمون.

به جای گفتن این عبارت بگویید: «من مطمئنم که از پسِ این کار برمی‌آیی.» … عبارات منفی اجتناب کنید تا بازخوردهای مثبت آن را در زندگی ببینید.

برای زنده ماندن میان این آشوبِ هولناکی که نامش زندگی است، به دنبال دست‌آویزی برای بقا هستم، به دنبال عشق، امید، ایمان و معنا… تا تاب … کتاب می‌خوانم تا یادم بماند که من هنوز هم انسانم. … هر چند خودم هم ندانم، اما این یعنی من هنوز امیدوارم.

و مي انديشم كه تو در اين زمان به چه مشغولي و دلت در كجا سير مي كند و شتابت براي چيست و ….. در بستان خيالم تو مهربانانه سرود محبت مي خواندي و اين آيه آيه هاي زندگي بود كه همه از غنچه لبانت مي تراويد ….. اميدوارم که دانه‌اي هم بر خاک بفشاني …. باور كن دل من هنوز هم تنهایی را حریف است آن هنگام كه غریبانه تنها نگاهت كردم و دیگر هیچ؛ به جز …

به این جملات انگیزشی اعتقاد خاصی نداشتم اما تعداد صفحات کتاب کمتر از آن بود که بخواهم از خواندنش در بروم. … من کلمه رشد فردی را انتخاب کردم و در طول سال هرجا گیج وسردرگم می‌شدم که آیا … زندگی پایبند بودم و سازمندهی تر شدن ذهنم را تجربه کردم شما هم اگر هنوز … امیدوارم که همچنان با موفقیت به کارشان ادامه بدهند.

اگر من روزی داستان زندگی ام را نوشتم، تعجب نکن اگر دیدی نام تو میلیاردها بار برده … و چیز هایی که ما هنوز جوانیم برای درک اش اما من عاشق آن چیزی هستم که به من هدیه می دهی … واسه این که من هر روز از زندگیم تو رو دوست دارم … … امیدوارم دوست داشته باشید.

اگر این موضوع لو برود و جووانی دوباره جان سالم به در برد، مطمئناً به من شک … حداقل به خودت ثابت کن که هنوز ذره ای از شرف و انسانیت در وجودت باقی مانده، آره، این کار را همان اسکات حرامزاده برگردی و به دنبال زندگی دلخواهت باشی. … استیو قبل از اینکه از او دور شود گفت: تو محبت بزرگی به من کرده ای، امیدوارم که روزی آن را جبران کنم.

زندگی مثل یه جاده است ، من و تو مسافراشیم ، قدر لحظه ها رو بدونیم ، ممکنه فردا نباشیم. Live in such … همیشه از نگاه به این طرف و آن طرف خود داری می کنم و سعی می کنم توجهم به سمت بالا باشد. Don’t wait for …. And I still don’t understand و من هنوز نفهميدم

كذشته از اين ها، أو به من به عنوان يك فرزند حقيقى مى كريست و از همين رو بود كه آغوش يُرمهرش به روى من باز بود. يك روز، كه شعرهايم را برايش مى خواندم، وى به كونه اى جدّى كه هنوز هم آن را به يد مى آورم كفت: «شما يك … اميدوارم كه در آن هنكام مرا از ياد نبريد!

اما گریه به من نیاموخت که چگونه زندگی کنم…..تو … در این تنهایی مطلق ، که می بندد به زنجیرم ….. کاشکی عشق دیروز هنوز میون ما بود … امیدوارم یکی هم ماله تورو بشکنه.

خدایا آسمان خیلی از آدمها این روزها از فقر و نداری، درد و بیماری ، رنج وسختی، بی کسی … سرزمین من هم این روزها بی اب و بی برف است، خدایا دستانم را به سوی تو بلند می …. زندگی قافیه باران است من اگر پاییزم و درختان امیدم همه بی برگ شدند تو بهاری و به …… ای آن کس که هنوز به دنیا نیامده ای بدان که چیزی را از دست نداده ای که بعدها برایش …

خوشبین باشید و نیمه پر لیوان را ببینید و به جای اینکه فکر کنید «من عشقم را از دست داده ام»، فکر کنید «من الان …… امیدوارم یه رابطه عشقی بیخودی از هم نپاشه

به نام خدا (این متن رو درشرایط خیلی خاص و مهمی نوشتم لطفا بخونید و در نهایت … بچه ها من واقعا از روی جهل معتاد شدم به خودارضایی خیلی حس بدیه که ندونی و یه کاری رو بکنی. ….. سلام به همه عزیزان دردآشنا راستش من تازه دو روز پاکی دارم امیدوارم خدا ….. راستش من خودمم درگیر این گناهم هنوز هم نجات پیدا نکردم ولی وقتی این …

… لعنت به من وقتی هنوز از عطر تو مستم لعنت اگر در انتظار دیدنت هستم …. من او نیم آری ، لب من این لب بی رنگ …. اینروزا خیلی بهشون فشار میاد از نظر روحی امیدوارم این بحران هرچی زودتر تموم بشه و روال زندگیشون عادی بشه …

فکر می‌کنم این ها دو بال پرواز هستند که بدون یک دیگر نمی‎توانند من را به جایی … نوشتن یک یا دو صفحه A5 نوشته صبحگاهی با ذهن خالی و عاری از هر چیزی که از جنس زندگی باشد. … هر روز سراغ آن ها می‏‎روم و این جدایی از کتابهای است که هوس خواندن شان به سرم می‎افتد. … امیدوارم هر لحظه تون پر از خواندن و نوشتن باشه.

جیا ژانگ‌که: برای پاسخ به این پرسش باید به وضعیت فرهنگی چین درگذشته برگردم. … و وانگ ژیائو شوای آغازشد، آثارشان را بازگشتی به زندگی خصوصی و روزمره دیدم. … من هنوز خاطرات بسیار واضحی از گرسنگی قبل از پایان انقلاب فرهنگی دارم، زمانی که …. هنوز امیدوارم که عادتم را برای ساخت فیلم‌های مستند حفظ کنم.

اگر یک روز از زندگی من باقی باشد. … درد من این است که هر روز از خودم میپرسم. … کاش گاهی وقتا تو زندگی. … تا وقتی زمین می خوردی و از درد به خودت می پیچیدی. …. قبل از اینکه بخوابی اس میدادی: “آشتی نکردیماااااا”. هنوز قهریم…… دلم تنگ شده. …… سلام من کبریا هستم و این وب رو به خاطر دل خودم و شما دوستای گلم ساختم و امیدوارم که …

و من. چیزی شبیه زندگی کردن را فراموش کرده ام … چرا برات فرق نداره ؟؟؟ وقتی بهت … من به هيچ دردي نميخورم اين درد است كه مدام به من ميخورد. …. امـّـا هنـوز ” خـــوبَـــمـــ!!! “.

برچسب‌ها:, , , ,