VAFE

مناطق آزاد را برای قشری خاص، حراج کرده اند

مجلس در بحبوحه گرانی بنزین، طرح افزایش مناطق آزاد را تصویب کرد/ حذف سرانه درمان هفت … در پوشش مراکز فرهنگی و دینی/مناطق آزاد را برای قشری خاص، حراج کرده اند.

فرار مالیاتی در پوشش مراکز فرهنگی و دینی/مناطق آزاد را برای قشری خاص، حراج کرده اند. وی ادامه داد: به مراکز مربوطه مراجعه می کنند و مثلا یک میلیارد تومان می دهند و می …

وی به تبعات حذف مالیات بر ارزش افزوده مناطق آزاد و معافیت‌های مالیاتی برای … در این مناطق کرده‌اند اشاره و بیان کرد: هزینه‌های سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد به مراتب …. در مناطق آزاد درست و شفاف است گفت: سرمایه گذاران حاضردر مناطق آزاد قشر زحمت … خاص محصولات خود صادر می کنند، افزود: برای این شرکت ها در منطقه آزاد کیش …

شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی نشان از یک همتی بلند در جهت. دستیابی به … در مرزها ایجاد کرده اند مثال زدنی و بی نظیر توصیف. و این مناطق ….. خاص را باید درک کنیم؛ نفت ما االن در بازار دنیا ارزش سابق …… قشر، از تمامی ظرفیت های بخش خصوصی.

چند وقت است که مسئله مناطق آزاد و دلایل به وجود آمدن آنها فکرم را مشغول کرده است … در واقع مناطق آزاد شده اند دروازه واردات به کشور و کالاهای قاچاقی که به صورت رسمی وارد …

از جمله اهداف خاص ايجاد منطقه ويژه اقتصادي يزد به موارد ذيل مي‌توان اشاره داشت: …. و همچنين امکان ترانزيت اداري کالاهاي متروکه گمرکات مرزي در منطقه ويژه فراهم کرده است.

شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با تبدیل منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد بهشهر در استان مازندران به منطقه آزاد موافقت کرد. … مشمول قانون کار با وجود قانون کار خاص مناطق آزاد مشکلی است که قشر متوسط را نشانه می رود چرا … و زمین های پدریشان که عمدتا از متمکنین استان هم هستند و برخی در تهران مشغول اند مثل ش.

… مالیاتی در پوشش مراکز فرهنگی و دینی/مناطق آزاد را برای قشری خاص، حراج کرده اند … پایگاه اطلاع رسانی بازار آریا با مجوز وزارت ارشاد فعالیت کرده و عضوی از گروه …

داستان واردات ۲۲۷ خودروی خارجی به منطقه آزاد اروند در سال ۹۶ و دپو شدن ۱۹ ماهه آن‌ها در … سرمایه خود برای مصرف شخصی در درون منطقه آزاد اروند این خودرو‌ها را وارد کرده اند. … در قبال واردات اقلام لوکس به دلیل توانایی مالی یک قشر و استفاده از آن شود. … اقلامی به صورت خاص داده می‌شود و در قانون امکان فروش به غیر نیز مهیا می‌شود؟

مناطــق آزاد تجــاری صنعتــی در ایــران از ســال 1372 بــا تصویــب. قانــون چگونگــی … را در کشـور فراهـم. کرده انــد. اصــوال در اقتصــاد بــرای هــر ارزیابــی و محاســبه ای معیــار ویــژه ای …… دل مــا بــرای قشــر کارگــر و ســرمایه گــذار و کســانی کــه مــی خواهنــد …. قطعـه از کاالیـی خـاص را مصـرف داشـته باشـد و بخواهـد ایـن میـزان. را یکبـاره …

… گیری یک قشر وسیع تحصیل کرده بود که در همین نظام اسلامی بدنیا امده و … جنبشی اجتماعی برای ازادی‌های فردی، برای حقوق مدنی و برای آزاد زیستن که نظام دینی ان را بر نمی‌تافت. … رای مردم را در مقابل مصالح نظام به حراج گذاشت و به انان پشت کرد. … کرده‌اند، با تانگ و گلوله به کشتارجوانان معترض ایرانی پرداختند.

استاد علوم سیاسی دانشگاه آزاد شیراز تصریح کرد: در حالی که حتی در جوامع غربی … دانشگاه وظیفه دارد حریم خودش را حفظ کند و برای کار سیاسی هم به جای چوب حراج زدن به … این دیدار به خاتمی اعلام کرده‌اند که می‌خواهند با نام جدید به فعالیت‌های خود ادامه بدهند. …. كاديلاك و شورلت و ساير انواع محصولات جنرال موتورز در مناطق آزاد كشورمان گردد.

نوکیسگی را این گونه تعریف کرده اند: قشری که از نظر در آمد به طبقه بالا و از نظر … «گمرک»و چه از طريق اسکله هاي خاص بوده که تاسيس مناطق آزاد تجاري و مناطق ويژه … و شصت و دو میلیون تومانی که مسئولان و برگزار کنندگان حراج تهران، با افتخار از آن …

وی تاکید کرد: این ارزش ها همان آرمان هایی است که امام امت در سال ۱۳۴۲ اعلام … و شهادت را در این کشور نهادینه و هر قشر و گروهی را مدافع انقلاب کرده است.

داستان واردات ۲۲۷ خودروی خارجی به منطقه آزاد اروند در سال ۹۶ و دپو شدن ۱۹ ماهه آن‌ها در … گمرکات کشور مانند استخوانی گیر کرده و دست و پای مسئولان اجرایی این مناطق را بسته اند. …. آن هم در قبال واردات اقلام لوکس به دلیل توانایی مالی یک قشر و استفاده از آن شود. … واردات خودرو‌های ۲ هزار و ۵۰۰ سی سی را آن هم تنها به دست گروهی خاص آزاد کرده است.

وی خاطرنشان کرد: من معتقدم وزارت خارجه نهاد حاکمیتی و نماینده نظام است و نباید وارد … دستیار وزارت امور خارجه گفت: تبادل، پروتکل و روش خاص خود را دارد. … از بهاروند درباره ادعاهایی پرسیدیم که بعضی آمریکاییان آزاد شده از ایران مطرح می‌کنند و با مراجعه به دادگاه‌های آمریکا خواستار دریافت غرامت می‌شوند. …. چوب حراج به اموال دولت نمی‌زنیم.

گروهی از محققان علوم انسانی که در زمینه هویت ملی در اوکراین مطالعه کرده‌اند، با انتشار … درآمدهای ماهانه ۲۰۰ تا ۳۰۰ یورویی اندک نیستند، آن هم در حالی که قشر کوچکی … “میدان” درسی تاریخی‌ست که نشان می‌دهد چگونه گروه‌های فاشیستی تحت شرایطی خاص و در … جهانی پول بود و کاهش بودجه و حراج دارائی‌های دولتی جزء برنامه آن اعلام شده است.

برچسب‌ها:, , , ,