VAFE

مجلس بی خاصیت و نمایندگان بی خاصیت تر

ایسنا نوشت: عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: از اول انقلاب … قیمت بنزین به نمایندگان می‌گویند بی‌خاصیت/حضرتی:شورای نگهبان.

حسینی: مجلس فعلی بی خاصیت است … رکنا: وزیر ارشاد دولت دهم درباره اولویت‌های مجلس یازدهم گفت: مشکلات مردم باید در صدر برنامه های نمایندگان باشد و … با اقساط ماهی 360 هزارتومان موهاتو بکار · پسته بو داده مانی(8000تومان ارزان تر).

برخی نمایندگان مجلس را بی خاصیت کرده اند … هرچقدر پیوند میان مدرسه و خانه گسترده تر باشد و مشارکت والدین در امور مدرسه افزایش یابد، کارها بهتر پیش خواهد رفت.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: متأسفانه برخی از نمایندگان، مجلس را در سال آخر بی‌خاصیت کرده‌اند چرا که فقط به دنبال …

وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: مجلس فعلی، بی خاصیت است و در شمار ضعیف‌ترین مجلس بعد از انقلاب محسوب می‌شود از این رو باید تغییر …

برخی نمایندگان مجلس را بی‌خاصیت کرده‌اند …. حوزه پیوند اعضا، ابراز امیدواری کرد که هر چه سریع تر کیسه‌های خون و کیت‌های تشخیص HLA در ایران تولید شوند تا لازم …

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: متأسفانه برخی از نمایندگان، مجلس را در سال آخر بی خاصیت کرده اند چرا که فقط به دنبال رأی آوری هستند.

از سوی دیگر مجلس ملی هر کشور، نماد وحدت ملی است یعنی نماینده یک حوزه انتخابیه … خود آسبی کمی نیست و مجلس را در هر دوره نسبت به دوره قبل بی خاصیت تر میکند.

هر کسی بیشتر هزینه کند راحت تر پایش به صحن سبز بهارستان خواهد رسید ! … نماینده مجلس شدن و راه یابی به ساختمان هرمی بهارستان به گفته نمایندگان … است که نتیجه نماینده ای که با پول وارد مجلس می‌شود ، پارلمان بی خاصیت خواهد …

و آیا نمایندگان هر دوره بهترین گزینه‌ها و اصلح برای مجلس هستند؟ و . …. و به کسانی رای می‌دهند که احساس کنند خادم اسلام و کشورند نه انسان‌های بی تفاوت و بی خاصیت. … ایکاش نمایندگان این شهامت را داشتند که اگر شایسته تر از آنان پا به عرصه انتخابات …

برخی نمایندگان مجلس را بی‌خاصیت کرده‌اند/فقط دنبال رأی‌آوری هستند … چرا شفاف شدن آراء نمایندگان در مجلس از نان شب هم واجب تر است؟

عملا نمایند های واقعی ملت در مجلس عقیم و بی خاصیت می شوند. ما نماینده و رئیس جمهور شجاع می خواهیم که نترس باشد و بی پرده واقعیت ها را بگوید و …

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: متأسفانه برخی از نمایندگان، مجلس را در سال آخر بی‌خاصیت کرده‌اند چرا که فقط به دنبال رأی‌آوری هستند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: باید تا افق ۱۴۰۳ همه نواقص در زمینه فضاهای … برخی نمایندگان مجلس را بی‌خاصیت کرده‌اند/ فقط دنبال رأی‌آوری هستند … که مدنظر ماست عملیاتی نکند، گام سوم کاهش تعهداتمان در برجام را محکم تر برمی‌داریم.

علیرضا محجوب، نماینده ادوار پنجم، هشتم، نهم و دهم مجلس ….. خاصیتشو از دست داده، متعجبم از قالیباف، فکر میکردم زرنگ تر از این صحبتها باشه. … دیگه البته اگه لیستی رای ندیدم و یه مجلس بی خاصیت عین این دوره نفرستید سره کار!!

فواید میوه ی به ، مقوی قلب، معده و اعصاب است و دمنوش به نوشیدنی بسیار مناسب برای پاییز و زمستان است. … اول و خشک در درجه دوم است و در تقویت معده ، قوی‏تر از نوع شیرین عمل می‏کند. … موجود در به می‌تواند مواد مضر موجود در بدن به نام رادیکال‌های آزاد را بی اثر کند. …. نماینده مجلس: حساب سرمربی استقلال طبق ضوابط FATF مسدود شد!

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: متاسفانه برخی از نمایندگان، مجلس را در سال آخر بی‌خاصیت کرده‌اند چرا که فقط به دنبال رای‌آوری هستند.

فاطمه راکعی نماینده اسبق مجلس و فعال سیاسی اصلاح طلب در گفتگو با …. هيچ فرقي با اصولگراها ندارن بلكه بي عرضه تر و بي خاصيت تر هم هستن

رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت که در چند روز اخیر مردم و جوانان اصرار … به انفعال شناخته شده و حالا اما خبر رسیده که قید نمایندگی را زده، با فضای فعلی ….. منفعل و بی خاصیت تر از این ادم هم مگه بود در تاریخ اداور مجلس.

نمایندگان با دو فوریت طرح شفافیت آرا نمایندگان مجلس شورای … باعث کارآمدی مجلس می شود؛ اگر می خواهیم کار ما بی خاصیت و بی ثمر نباشد، آرا ما … ذوالقدر هدف این اصلاح را فعال تر شدن و شفافیت عملکرد نمایندگان دانست …

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: از اول انقلاب مجلس دو خط قرمز قانون … قیمت بنزین به نمایندگان می‌گویند بی‌خاصیت/حضرتی:شورای نگهبان نظارت .

یک خودروی تر و تمیزِ خوش‌فرمانِ تندرو زیر پای انسان البته موفقیتی است، انسان … خاصیت تخصص هم همین است؛ وقتی دانش هست، توانائی هست و احساس …. بی‌انصافی و رفتار نامتناسب، منجر میشود به عکس‌العمل مشابه در طرف مقابل.

توهین یک نماینده مجلس به خطیب انقلابی/ «عربده‌کش» و «منبری پاکت …. پک دو عددی مسواک Proflex اورال بی(با 22% تخفیف) …… حاضر کاملا بی خاصیت شده ) شفاف سازی کنه و اسامی آرا رو اعلام کنن! … اين چرا كاسه داغ تر از اش شده.

برچسب‌ها:, , , ,