VAFE

ما حتی به دنبال خوشی هم نیستیم،

ما حتی به دنبال خوشی هم نیستیم، تنها میخواهیم قدری.

ما حتی به دنبال خوشی هم نیستیم تنها میخواهیم قدری کمتر رنج ببریم ‏ #چارلزبوکفسکی.

ﻣﺎ ﺣﺘﯽ ﺑﻪ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺧﻮﺷﯽ ﻫﻢ ﻧﯿﺴﺘﯿﻢ، ﺗﻨﻬﺎ ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﯿﻢ ﻗﺪﺭﯼ ﮐﻤﺘﺮ ﺭﻧﺞ ﺑﺒﺮﯾﻢ #ﭼﺎﺭﻟﺰ_ﺑﻮﮐﻔﺴﮑﯽ.

ما حتی به دنبال خوشی هم نیستیم تنها میخواهیم قدری کمتر رنج ببریم…

amir_mahdi 18 (@amir_mahdi.9239) on Instagram: “ما حتی به دنبال خوشی هم نیستیم، تنها میخواهیم قدری کمتر رنج …

7 May 2018. 4 Retweets; 79 Likes; ☆Star☆ · Majid شوالیه …

Explore and Download Photo of Tweet added by @gheryla__74 ما حتی به دنبال خوشی هم نیستیم، تنها میخواهیم قدری کمتر رنج ببریم. | Twipu.

ما حتی به دنبال خوشی هم نیستیم تنها می خواهیم قدری کمتر رنج ببریم. … کاش به یه دولت حزب الهی انقلابی جهادی رای بدیم تا حداقل ذره ای از اسلام حقیقی اجرا بشه.

کانالی برای آگاهی” مطالبی درمورد نجوم؛ ادبیات؛ فلسفه؛ سینما موسیقی در تمامی سبک ها؛ نوشته ها و آثار موسیقی رضا همایون اندیشه،

1921384882622585846.

نگاره: ‏برخی آدمها به یک دلیل از مسیر زندگی ما می گذرند به ما. + نوشته شده … با نگاه هم میشود خیانت کرد،اما فاجعه است که نمیدانی چه میکنی… گر اینگونه …. حتی اگه تنهایی کلافه ات کرده باشه از یه جایی به … ما غـــــریبه نیستیم از جنس ِ لبخندهای نزدیکیـــم ….. دنبال کسی بودم که دوستش داشته باشم و روزی هزار بار بگویم دوستت دارم!

آریایی ها مردمانی مهاجر از هند وبه دنبال آب ونان در فلات ایران مسقر شدند بدون فرهنگ …

فقط کافیه خوشی هایی که بهشون عادت کردی رو دوباره یادت بیاری این لیست بهت کمک میکنه. … مغز ما به طور ناخودآگاهی دنبال حل کردن مشکلات میگرده. … ولی در دل این قابلیت شگفت انگیز مغز ما انسان ها، یک ناتوانی هم داره: … موزیک و ریتم هست که حالمون و خوب کنه; دیگه مثل بچه ها محدود به انتخاب های والدین نیستیم; هنوز هم یکم وقت داریم.

این روزها باید دنبال همراهِ آخر گشت ، … به سلامتیه اونی که وقتی بود ، بود وقتی نبود بازم بود ولی دیگه یادی از ما تو خاطرش نبود . … ما برای هم نیستیم … باهاش خوشی ….. حتی اگه با فریاد هم بگی بازم مث یه بغض میمونه چون اونی که باید اینو بشنوه دیگه …

سال عباس آقا شنیدم که نسرین بانو داشت به خاله می گفت: اینا گل های محبوب … مزاحمش، تنها یک دل خوشی زنانه نه، بلکه یادگاری از پدر خدا بیامرزش بوده است. … احمقها اون عروسکت رو دنبال خودت راه می انداختی و ادای مادرای کودن رو در می آوردی که … این فکر احمقانه تو بود که همیشه و حتی همین الان هم، فکر می کنی پدر و مادر خودمون بر می گردن!

اگر در خلیجِ فارس حتّی یک‌دانه ماهی هم پیدا نمی‌شد یا یک چاهِ نفت نیز وجود نداشت … ما باید برای مردم خدمت کنیم و خوشی خود را برای مردم بدانیم، چون هر چه داریم از آن هاست.

ما حتی به دنبال خوشی هم نیستیم، تنها میخواهیم قدری کمتر رنج ببریم. #ایران #گیلان #شیرکوه #راجعون #هیرکانی #کوهنورد #کوه #کوهستان …

به دنبال یک آغوش نه هر آغوشی آغوش کسی را دوستــ دارم ک بوی بی کسی بدهد. … شاید حتی برای ساعتی یا دقیقه ای. … ﺣﺘـــﯽ ﺍﮔﻪ ﺑﻬﺶ ﺯﻧﮓ ﻫﻢ ﺑﺰﻧﯽ، ﺣــــﺮﻓﯽ ﺑﺮﺍﯼ … دیگه باید فهمیده باشی همه رفیق وقتای خوشی اند. …. و ما چه بی رحمانه این دلخوشی های کوچک و ساده را از هم هم دریغ میکنیم و تمام محبت و دوست داشتن …. ماها آدمای بی احساسی نیستیم …

آن هم نه دوست داشتن معمولي نه حتي عشق ! يک جور خاصي …. شاید میون شادی‌ها، میون دل خوشی‌های دنیا به دنبال یه نفس زندگین. …. ما دیوانه نیستیم… …. از خوشی های روزگار.

ما درباره این خوانش البته تحلیل‌ها و پیشینه‌هایی را نیز در اختیار …. را نیز انجام داده و به دنبال به خیابان کشاندن مردم به خیابان‌ها در اعتراض به ….. دارند خوشی می کنند آنهم در عصر انقلاب خمینی که عامل سر افکندگی ملت در ….. آره خب، به قول اون مجریه توی شبکه چهار، ما حتی نصفِ نصفِ اون خوردۀ جمعیتِ چین هم نیستیم.

اشتباهات پیامی در بازگرداندن عشق … آزمون سنجش احتمال بازگشت به رابطه … و حتی این را هم بگم ۳هفته بد ایشون ….. و حل کنید و انوقت دنبال ازدواج باشید … در یک شهر نیستیم و اعتباری و …. نامزد من بعد 3 سال رابطه با هر خوبی و خوشی ، یک یهو …

دیروز به تلافی این که از یادآوری خاطرات دلم آتش گرفت و سوخت … حالا كه تا اينجا آمده ام،حالا كه ديگر چيزي تا رسيدن به تو نمانده،خدا تازه يادش آمده كه ما قسمت هم نيستيم.

حتی می توان گفت موجودات زنده به طور غریزی به دنبال جایی برای سرپناه هستند تا … اینکه ما در ادبیات روزمره مردم می شنویم که به هم می گویند هر جای تهران، حتی ۳۰ …

برچسب‌ها:, ,