VAFE

قلعه نویی- من آدم خیلی بدی هستم

قلعه نویی: من آدم خیلی بدی هستم | صحبت های قلعه نویی در کنفرانس خبری بعد از بازی با شهر خودرو.

صحبت های قلعه نویی در کنفرانس خبری بعد از بازی با شهر خودرو.

قلعه نویی: من آدم خیلی بدی هستم صحبت های قلعه نویی در کنفرانس خبری بعد از بازی با شهر خودرو.

من آدم خیلی بدی هستم. … از دیدار با پیکان. کلاکت اسپرت. 29.3 هزار بازدید ۱۴ ساعت پیش. درگیری در کنفرانس خبری قلعه نویی! 1:53 …

قلعه نویی: من آدم خیلی بدی هستم. … (سوپرگل غفوری). کلاکت اسپرت. 10.5 هزار بازدید ۳ ساعت پیش. درگیری در کنفرانس خبری قلعه نویی! 1:53 …

صحبت های قلعه نویی در کنفرانس خبری بعد از بازی با شهر خودرو.

قلعه نویی: من آدم بدی هستم … او پاسخ داد: من بادیگارد قلعه‌نویی هستم. … کرد ولی قلعه‌نویی صحبت‌های او را قطع کرد و گفت: تیم شما خیلی بهتر بود و …

صحبت های قلعه نویی در کنفرانس خبری بعد از بازی با شهر خودرو.

هستم. سایر اخبار ديگر ويدئوهاي ورزشي. دست باز لمپارد در تغییر تیم …

هستم.

قلعه نویی: من آدم بدی . … گفت: پرسپولیس بازی با ذوب آهن خیلی خوب بود و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد. …. سوالات عجیب خبرنگاران از قلعه نویی و جواب هایی عجیب تر …. هرجا استاندار تصمیم بگیرد حاضر به همکاری هستم معاون سیاسی، امنیتی و …

صحبت های قلعه نویی در کنفرانس خبری بعد از بازی با شهر خودرو ارسال شده توسط آماندا.

تنش در نشست خبری قلعه نویی؛رفت و برگشت سرمربی سپاهان … قلعه نویی: من آدم بدی هستم … او پاسخ داد: من بادیگارد قلعه نویی هستم. … ولی قلعه نویی صحبت های او را قطع کرد و گفت: تیم شما خیلی بهتر بود و ما حرفی برای گفتن …

ترک نشست خبری توسط قلعه نویی برای دقایقی؛ هرج و مرج، تنش و درگیری شدید در نشست مطبوعاتی امیر قلعه نویی با خبرنگاران … قلعه نویی: من آدم خیلی بدی هستم.

یک تیم فوتبال سپاهان اصفهان مقابل شهر … او در واکنش به صحبت خبرنگاری که گفته بود سپاهان از لحاظ مهره خیلی بهتر از شهر … درباره مافیای او گفت: این شعارها درباره من است، چون آدم بدی هستم!

دنیای ورزش تورنتو نوشت:قلعه نویی پس از بازی با شهرخودرو بار دیگر … با این وجود قلعه نویی که قبلا خیلی نمی توانست خودش را کنترل کند، در … از انتقادات خبرنگاران مشهدی: شعارها علیه من است، من آدم بدی هستم، نمی‌خواهم درست شوم!

پس از این اتفاق، پسر قلعه‌نویی با تعدادی از خبرنگاران و عوامل هیئت فوتبال … او در واکنش به صحبت خبرنگاری که گفته بود سپاهان از لحاظ مهره خیلی بهتر از شهر … درباره مافیای او گفت: این شعارها درباره من است، چون آدم بدی هستم!

یک تیم فوتبال سپاهان اصفهان مقابل … و هیئت فوتبال خراسان رضوی؛ این شعار ها درباره من است چون آدم بدی هستم! … او در واکنش به صحبت خبرنگاری که گفته بود سپاهان از لحاظ مهره خیلی …

او پاسخ داد: من بادیگارد قلعه‌نویی هستم. سرمربی … دوباره از او پرسید آیا بنایی برای بهتر شدن ندارید که سرمربی سپاهان اظهار کرد: نه من آدم بدی هستم.

یک تیم فوتبال … او در واکنش به صحبت خبرنگاری که گفته بود سپاهان از لحاظ مهره خیلی بهتر از شهر … درباره مافیای او گفت: این شعار‌ها درباره من است، چون آدم بدی هستم!

قلعه‌نویی: به من می‌گویند مافیا چون آدم بدی هستم … او در واکنش به صحبت خبرنگاری که گفته بود سپاهان از لحاظ مهره خیلی بهتر از شهر خودروست، اما …

سوال عجیب از قلعه‌نویی: علت انزجار از شما چیست ؟ … امیرقلعه نویی در این لحظه گفت: « تیم شما خیلی بهتر بود؛ ما حرفی … خبرنگار از امیرقلعه قلعه نویی پرسید، شما این موضوع را قبول دارید و آیا حرف ما درست است. … من آدم بدی هستم.

به گزارش اعتدال، امیر قلعه‌نویی که پس از تساوی یک – یک تیم فوتبال سپاهان … او در واکنش به صحبت خبرنگاری که گفته بود سپاهان از لحاظ مهره خیلی بهتر از شهر … درباره مافیای او گفت: این شعارها درباره من است، چون آدم بدی هستم!

قلعه‌نویی بعد از این سالن را ترک کرد و دوباره برگشت اما برابر سوال‌های خبرنگاران تنها به گفتن اینکه حق با شماست … نمی‌دانم شاید من آدم بدی هستم.

این نشست همراه با حاشیه‌هایی در پاسخگویی قلعه نویی به خبرنگاران بود. … سپاهان و هزینه این تیم سوال کرد و قلعه نویی گفت: تیم شما خیلی بهتر بود ما … او گفت: این شعار برای تیم‌ها نیست و برای من است و فکر می‌کنم آدم بدی هستم.

یک تیم فوتبال سپاهان اصفهان مقابل شهر … او در واکنش به صحبت خبرنگاری که گفته بود سپاهان از لحاظ مهره خیلی بهتر از شهر … درباره مافیای او گفت: این شعارها درباره من است، چون آدم بدی هستم!

برچسب‌ها:, , ,