VAFE

قسم به تو ساقی که از سر کوی تو پا نکشیدم مرا در یاب یا اباصالح مهدی

قسم به تو ساقی که از سر کوی تو پا نکشیدم مرا در یاب یا اباصالح مهدی. 1 … سریال کلاه قرمزی به کارگردانی ایرج طهماسب از مجموعه های پرطرفدار و یاد.

قسم به تو ساقی که از سر کوی تو پا نکشیدم مرا در یاب یا اباصالح مهدی. 00:55. قسم به تو ساقی که از سر کوی تو پا نکشیدم مرا در یاب یا اباصالح …

(به پای عشق تو آقا میمونم)

همراه حسين‏عليه السلام جهاد كرد و از امتحان، سر افراز بيرون شد و به شهادت رسيد. … در مورد علاقه اباعبدالله الحسين (علیه السلام) به برادر و علمدار سپاه كربلا كه از … السلام علیكم یااباصالح المهدى (عج)السلام علیك یاامین الله فى ارض وحجته على عباده . …. حضرت فرمود: تو فرزندم حسین را زیارت مى‏کنى، ولى به زیارت پسرم عباس نمى‏روى.

تقدیم به ساحت مقدس یوسف زهرا(عج) … مشبک ضریح محکم کرده بود افتاد که به آرامی سر خورد و جلوی پای دختر بر زمین افتاد . … و از امام (ع) می خواستم و به کلام خدا قسمش می دادم که مرا دست خالی از سفر برنگرداند . ….. مگر پا را به من ندادند تا با آن براي يافتن تو گام بر دارم و به سوي كوي تو روان شوم و همراهت باشم؟

چرااین قوه فراموشکاریمان درزمان خوشی هایمان تنهابرای فراموش کردن تو بی اندازه کار می کند؟؟؟ پروردگارا. …. سلام مولا جان مهدی در کجا به سر میبری در نخلستان که عمویت.

ما را ببخش. خدایا، مرا ببخش! به خاطر لحظه هایی که به یاد تو نبودهام! به خاطر سجدههایی که زود از سر مهر برداشتم. به خاطر همهی درهایی که کوبیدهام و خانه تو نبودهاند. به خاطر …

با سر به کوی دوست بپویم ز راه عشق زیرا در این ره، اهل وفا … گفتا دلت شکسته ز بیگانه یا ز خویش؟ … (شمس قمی) موافق رنجی بود که گفت: (ما را دل از … هم ساقی و هم باده و هم جام ولایی … (شمس قمی) از قدر و جلال تو سراید … گر پای، شود خسته به کویت به سر آید …. دیگر متاع حرف مرا نیست مشتری ….. اَلسّلامُ عَلَیكَ یا اَباصالحَ المَهدی (عج).

آموزش تخصصی اصول و فنون و اخلاق مداحی به همراه … ارثیه زهراست که پای تو ورم داشت …. دریاب حال زار دل بی قرار را …. عالِم شده هرکس گذشت از کوی صادق …. از پشت سر لباس مرا با غضب کشید ….. کسی ز اهل و عیال تو روسری نکشید ….. قسم به روح خدا و قسم به سید علی … نقش بازوبند ساقی حرم یا زینب است

روزی که نماند دگری بر سر کوی ات دانی که ز اغیار وفادار ترم من♫. بر بی کسی من …. فاطمه یا فاطمه. ای گل نیلوفرم ،در نفس آخرم (2) بیا و با چشم خود ، ببین تو زخم سرم.

قسم به تو دل من ، از تو جدا نشود. هيچ كجا ز …. تو که سوز دل دادی به همه ی اهل دلات قربون تو یا قتیل ا لعبرا ت امام حسین(ع) … هرکجـــا پا بذارم می گم که اربابـم تو ئی کی می شه کنم نگات ،من اون نگات ودوست دارم … علی امامه ، عالی مقامه ، نعمت تمامه،ساقی کوثر امیرالمؤمنین …. یا رب تونجاتی ده جمله شیعیان را ، تا سربنهند بر سر درگاه محمد(ص).

جانم به لب رسید فدای سر حسین …… فلک بین باچه کس کرده مرا محشور یا جدا …. خدا به آبروی مادرمون زهرای مرضیه قسم، شر وهابیت، تکفیری ها، داعشی ها، دشمنان اسلام …… بگذار آدمیان طعنه زندم گویند; هر که خود را سگ کوی تو نخواند آدم نیست; هرچه داریم همه ….. عباس من4; ای بلا جوی کربلا عبا س; ساقی دشت نینوا عباس; چشم هایی که بر رهت …

چون طفل رباب دست و پا می زد مشک … رفتند و به کوی دوست آرامیدند … ساقی شدن و دست به مستان دادن. … گیرم که سر تو را به نیزه کردند …. عباس یعنی ذکر طوفانی مهدی …. اللهِ اِنْ قَطَعْتُموا يَميني، اِنّي اُحامي اَبَداً عَنْ ديني»، به خدا قسم اگر دست راستم را قطع كنيد، … داشت: «يا ابا عبد الله عليك مني السلام»، اي اباعبد الله بر تو سلام، مرا درياب.

اما اگر وزیدی و از سَرِ کوی من گذشتی، سلامَم را به #اربابم برسان! … مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا می سپارم و دلم شور می زند برای “صَفر”ی که از “سَفَر” می رسد! … و پای تو ما را ببخش گریه ی سیری نکرده ایم چشمانِ خشکِ ما خجل از این عزای تو هر روز روز تو …. مهدی جان تمام پنجره ها رو بہ آسمان باز اسٺ ببار حضرٺ باران ڪہ فصل اعجاز اسٺ ڪجا قدم زده …

چون تمام بدنت خيس و كثيف شده و قايق زيباي مرا كثيف خواهي كرد. … به دنبال کسي باش که تو را به خاطر زيبايي هاي وجودت زيبا خطاب کند نه به خاطر …. صبح جمعهای دیگر سر می رسد و ندای ملكوتی آفتاب كعبه كه « الا یا اهل العالم انا بقیة الله» به … السلام علیک یااباصالح المهدی ….. اگر خاري در پا نباشد ، واقعا سئوالي نيز پيش نمي‌آيد .

قسم به تو ساقی که از سر کوی تو پا نکشیدم مرا در یاب یا اباصالح مهدی. filmsarano 0 بازدید. ویدیو کلیپ جدید و عاشقانه ترین کلیپ عاشقانه 01:00 …

(به عشقت ) (3) قسم (عاشقتم گل زهرا) (3) بیا بیا … یا ابا صالح یا مهدی …. شب مستانه نیمه ی شعبانه شب میلاد ساقی میخانه … جشن میلاد مهدی تو بقیع بر پا میشه … وقتی داره میوزه از کوی ابوالفضل بیشتر از این مستی میخوای وقتی که حیدر داره نقاب …… آمدم سر به دیوار گذاشتم داخل خانه زار زار گریه می کردم ، طولی نکشید یک وقت دیدم …

نوشته شده در ۱۳۸۶/۱۲/۱۱ساعت 21 توسط مهدی| آرشيو نظرات … تحت تاثیر هوای کوی توست … 3 – توی شرایطی من میبینم یه حکمی مهمی رو مرجع تقلید من درست نمیگه ، یا حکمی رو … و بعد قاسم رو به شهریار میگوید : دستمال و دریاب . …… چگونه برای تو حاضر شوم ، کاش مرا نابود میکردی ، مانند ذره ای که هیچگاه نفس نکشیده . ….. یا اباصالح .

یا اباصالح. ….. حضرت مهدی (عج) به عنوان کسی که در عشق و ترس از خدا به سر می برد، به تلاش بی وقفه خود در … به روي نديده ات قسم چشمان عاشقم در پي واژه اي مي گردند تا نامت را صدا كنند . … مهرباني كه چراغ هدايت به دست در زمين دادگري كند ؟ كجاست مهـدي … ؟ مرا در ياب . …. حتی نمی‌دانم انقدر توان رُستن دارند که به امید تو رهایشان کنم یا نه.

برچسب‌ها:, , ,