VAFE

فیلم من هستم پس تو هستی

بعد گفت: «می دانید چکار کردم؟» این را به … بعد گفتم که تا به حال هفت فیلم ساختم. … گفت: «پلیسی گفت: «درسته، اگر تو کارگردان هالیوود هستی، من هم جان ژاپنی هستم…» و می خندید و می گفت: (هر چه توضیح دادم که من کارگردان هستم قبول نکرد.

یعنی بالاخره یک «من» وجود دارد که شک می‌کند و در این من شکاک نمی‌توان شک کرد. … (شک دارم پس هستم) غزالی هم دید که سایه او حرکت می‌کند اما چشم او آن را ثابت می‌بیند. … می‌اندیشم پس هستم، باید گفت تو علاوه بر بیان اینکه می‌اندیشی پس هستی، …

استفاده می‌شود. ترجمه «من فکر می‌کنم، پس کسی هستم» امانت‌دارانه نیست بلکه با اضافه کردن «کسی» معنی را به نوعی باز کرده، در صورتی که «هستی = بودن» و «کسی …

من اینگونه زندگی را انتخاب کرده ام، چون دیدن شادی و قدرت و لبخند دوباره انسانهایی که … آن پسر کوچک را در آن فیلم دیدی؟ … و بیرحم در مورد تو قضاوت کردم و هر بار نیز به این نتیجه رسیده ام که این من هستم که لیاقت با تو … سر خود را تکان می داد و به طرف درب خروجی می رفست گفت: تو انسان منحصر بفردی هستی . بعد از خانه بیرون رفت.

یکی از آزمون‌های درون فیلم اینسپشن برای اینکه بشود فهمید که آیا درون رویا هستیم یا … پس می‌شه نتیجه گرفت واقعیت مادی یک حس، شرط لازم برای درکش نیست. …. من هستم. تو هستی. اون درخت وجود داره و هیچ چیز توهم و تخیل نیست.

گفتم: آره می دونم، من تو راه شرکتم. بعد از گزارش من، با توماس در مورد این که کی و چگونه نیروی ویژه پیت به خانه من حمله کنند صحبت کردیم. … البته تو هم جزو دستگیرشدگان هستی. … گفتم: هستم. … تلویزیون یکی از فیلمهای مورد علاقه ام را نشان میداد.

خودت می دانی که من در بد وضعی هستم. … «با اجازه تو می خواهم سیصد تومان چک مهندس بهرمان را بابت قسط اول بدهی محمود بدهم. … در عوض هر چه قدر بابت صنایع دستی گرفتی، فعلا بردار تا بعد با هم حساب کنیم. … «تو دوست با معرفتی هستی. … مهاجر را هم مطرح کن، کاروانسراها فیلم خوبی است و فکر میکنم بتوانیم آن را هم به جایی برسانیم.

شاید داریم درباره فیلمی که به تازگی دیدیم صحبت می‌کنیم و می‌خندیم، یا خاطرات دوران قدیم … و بعد خیلی ناشیانه دوباره این گفتگو رو ادامه میدم، چون من پدرت هستم و تو چه بخوای چه … فقط معنیش اینه که تو آدمی هستی که ممکنه گاهی اوقات شکست بخوره!

درست از وقتی گفتی منتظر ویزا هستی ماندم سر دوراهی. هرچه تا قبل از ان … گفتی: «ای میل بزنید، قرار می ذاریم من بهتون یک کپی از فیلم رو میدم.)) حرف زیاد داشتم اما …

دن پنا تو این ویدیو بهت میگه که چطور صاحب 50 میلیون دلار شده و تو هم چطور می‌تونی همچین …. سکانس انگیزشی سخنرانی ال‌پاچینو در فیلم هر یکشنبه‌ی کذایی …. اگر الان در آسایش و راحتی هستی پس رشد نمی‌کنی. … جنگجو پاسخ داد: من خود طوفان هستم.

برای دیدن فیلمی با اقتباس از این اثر، وقتی نیچه گریست (فیلم) را ببینید. … در سال ۲۰۰۷ فیلمی با همین نام (به انگلیسی: When Nietzsche Wept) به کارگردانی …

این نوشتار به تمیزکاری نیاز دارد. لطفاً آن را تا جایی که ممکن است، از نظر املا، انشا، چیدمان و درستی بهتر کنید سپس این الگو را از نوشتار حذف کنید. این نوشتار یا …

والدینم می‌ترسیدند ما از غذاهای آنها بدمان بیاید و به جایش ژامبون و سوسیس بولونی بخوریم. برای مادرم نفرت نداشتن ازخرچنگ دریایی به معنای پذیرفتن تفاوت بود.

اما ما به عنوان جامعه‌شناس بهش می‌گیم … من یک روانشناس اجتماعی هستم، من تعصب و پیشداوری را مطالعه می‌کنم، و من در یک مدرسه‌ی بازرگانی رقابتی تدریس می‌کنم، … بعضی دیگر وقتی میان تو کلاس کمابیش از حال می‌رن. ….. تو به اینجا متعلق هستی!

منیژه: البته، تو انسان هستی. … بیژن: پس من هم غیر تو هستم و هم غیر حیوان هستم. … اما از اینجا به بعد در این جزوه ما از مغالطات فراوان مختلف، با ۲۵ مغالطه‌ پر کاربرد و مورد …. هنر و مخالف فرهنگ و هنر قبول دارد که بودجه سالیانه فیلم و سینما بسیار کم است.

حقوق ماهیانه تا پایان المپیک پرداخت می‌شود و مشکل ما برای بعد از این … ورزشی · اقتصاد · فرهنگ · جامعه · جهان‌شهر · اندیشه · عکس · فیلم … جدا از این موضوع تو اولین تکواندوکار ایرانی هستی که سهمیه حضور در 2020 توکیو را هم به دست آوردی؟ … هدف من هم این است که با حضور در این بازی‌ها نام خود را در تاریخ رقابت‌های …

بعد از اجرای نمایشنامه سلطان مار در اواسط دهه ۴۰، او را به زندان لشکر برده و … من خودم به شدت تحت تاثیر افکار دکتر شریعتی بودم و هنوز هم هستم. … در زمینه‌های گوناگون در عرفان، در عشق، در ریاضی، در نقاشی، در نمایش، در سینما و فیلم او صاحب نظر بود. ….. سلام و درود برتو در اصل سلبریتی(منتخب) تو هستی و دیگران.

واسه عشق من کلی سال بعد دل تو لک زد من هستم من هستم من هستم رو عشق من … اگه عشق یعنی تو نباشی و فکر کنم هستی من هستم نگرانت شم با اینکه …

حتما فکر می‌کنین دانشجوی تنبلی هستم، آره؟ … مثلا بعضی شبا تا صبح فیلم می‌بینم، بعضی وقتا تا ظهر می‌خوابم و بعضی … بعد از کلاس تربیت بدنی من و سامان همیشه می‌نشستیم تَرکش و مجبورش … اونم همیشه می‌خنده و می‌گه: آخه وقتی تو رو سوژه می‌کنم دیگه کسی به من گیر نمی‌ده! … بیماری چیزی هستی خدایی نکرده؟

سازمان سیا پس از آنکه تمام اطلاعات او را تخلیه کردند، گفتند: “چون تو رئیس کارخانه های … روایتی از روزهای جسارت صدام به کربلا+فیلم … ایستاد، به رجزخوانی پرداخت و با غرور و جسارت گفت: “من حسین هستم و تو هم حسین هستی.

پس تا انتهای مطلب همراه ما باشید تا شما را با این ۵ راز قانون جذب به طور … را جور کنم” , ” این ماشین لیاقت من نیست ” , ” هرگز به آن نمیرسم ” و… ….. مثلا وقتی دارم فکر میکنم که من یه آدم موفق توی زمینه ی خاصی هستم بعد یهو یه تصوری میاد تو …. با استفاده از تمارین ارتعاش خواستتونو قویتر به جهان هستی میفرستید.

من پونه هستم بیست و چهارساله و همجنسگرا هستم. … مشاورم گفت الان تنها و بی عشق هستی، اگر پسر خوبی پیدا کنی و … وقتی تابو شکنی می‌کنم و جسارت این را به خرج می‌‌دهم که هویت خودم را از پستو بیرون بیاورم بچه های بیشتری از …

برچسب‌ها:, , , ,