VAFE

علی مرادی: کیانوش رستمی از این پس باید در چارچوب ما حرکت کند/ دیگر مماشات نمی‌کنیم

رییس فدراسیون وزنه برداری گفت: کیانوش رستمی باید از این پس در چارچوب فدراسیون حرکت کند و دیگر با او مماشات نمی‌کنیم. به گزارش ایسنا، …

مرادی: دیگر با کیانوش رستمی مماشات نمی‌کنیم/ او باید در چارچوب فدراسیون حرکت کند … ولی از این به بعد باید در چارچوب قوانین فدراسیون فعالیت کند. … به گزارش خبرگزاری تسنیم، علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه‌برداری در … گفت: نظر ما این است که او قبل از المپیک ریو در چارچوب فدراسیون حرکت می‌کرد اما بعد از …

علی مرادی: کیانوش رستمی از این پس باید در چارچوب ما حرکت کند … باید از این پس در چارچوب فدراسیون حرکت کند و دیگر با او مماشات نمی‌کنیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه‌برداری در … ما در آبان‌ماه یکی از انتخابی‌های المپیک را در ترکیه داریم، مسابقات قطر کاپ را هم … نظم و انضباط از اصول فدراسیون است و همه باید در این چارچوب حرکت کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس، علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه‌برداری درباره لغو … پس از آن و البته با تاخیر درخواست اعزام به سوئیس را مطرح کرد که با وجود … و رعایت نظم و انضباط از اصول ما است و همه باید در این چارچوب حرکت کنند.

علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه‌برداری گفت: تا امروز خیلی با رستمی مماشات کرده‌ایم، ولی از این به بعد باید در چارچوب قوانین فعالیت کند. … از احتمال دبیرکلی نبی در فدراسیون فوتبال تا جدایی اعضا یکی پس از دیگری! … *کیانوش قبل از المپیک ریو در چارچوب فدراسیون حرکت می‌کرد، اما بعد از آن به نظم و …

علی مرادی در تازه ترین صحبت های خود درباره آخرین وضعیت کیانوش … و رعایت نظم و انضباط از اصول ما است و همه باید در این چارچوب حرکت کنند.

علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری و کیانوش رستمی ملی پوش وزنه … علی مرادی: دیگر با کیانوش مماشات نمی‌کنیم … ما به راحتی می توانستیم نایب قهرمان شویم، اگر کیانوش امتیاز می … از این به بعد باید در چارچوب فدراسیون حرکت کنند. … پس چطور به فاصله چند روز آمده در لیگ و ۱۷۰ کیلو یکضرب و ۲۱۵ کیلو …

مرادی درباره شرایط سعید علی حسینی و کیانوش رستمی و شانس این دو وزنه‌بردار … پس از آن و البته با تاخیر درخواست اعزام به سوئیس را مطرح کرد که با وجود … و رعایت نظم و انضباط از اصول ما است و همه باید در این چارچوب حرکت کنند.

علی مرادی: دیگر با کیانوش رستمی مماشات نمی‌کنیم. رئیس فدراسیون وزنه‌برداری در حالی تأکید دارد که کیانوش رستمی باید از این پس در چارچوب قوانین و مقررات فدراسیون وزنه‌برداری حرکت کند و دیگر با او مماشات ندارند که تقریباً کار او … مرادی در مورد اعزام سهراب مرادی به سوئیس نیز تأکید دارد: «ما نگران ویزا هستیم.

در این زمینه دیروز در رادیو تهران علی مرادی و کیانوش رستمی به صورت همزمان روی خط مصاحبه … را به عنوان مربی انتخاب کرد و ما هم تأیید کردیم، اما از این به بعد این کار را نمی‌کنیم. از این به بعد باید در چارچوب فدراسیون حرکت کنند. تا الان من خیلی مماشات کرده‌ام، اما بعد از این دیگر اتفاقات قبلی را تکرار نمی‌کنم.» مرادی …

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، علی مرادی، رئیس … رئیس فدراسیون وزنه برداری در خصوص شرایط کیانوش رستمی و سعید علی … را داشت و آن‌ها نپذیرفتندو البته رستمی می‌تواند در مسابقات پرو شرکت کند و ما هم … بود، از این پس می‌خواهد در چارچوب فدراسیون قدم بردارد، گفت: این حرکت باید به …

در همین راستا علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه برداری در واکنش به این موضوع گفت: تا به امروز خیلی با کیانوش رستمی مماشات شده اما از این پس دیگر اینگونه نخواهد بود و او باید مثل تمامی ملی پوشان در چارچوب قوانین حرکت کند. … در خصوص وزنه زدن کیانوش رستمی در لیگ هم اشاره کرد و گفت: او در مسابقات جهانی به ما …

علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه‌برداری در گفت‌وگو با برنامه رادیویی … در ۱۲ ماه سال ۱۱ ماه اردوهای مداوم در همه رده‌ها داریم و این اردوها هزینه‌هایی برای ما خواهد داشت. … نظم و انضباط از اصول فدراسیون است و همه باید در این چارچوب حرکت کنند.

مرادی: دیگر با کیانوش رستمی مماشات نمی‌کنیم/ او باید در چارچوب فدراسیون حرکت کند. 5 روز پیش. رئیس فدراسیون وزنه‌برداری گفت: تا امروز خیلی با کیانوش رستمی مماشات کرده‌ایم ولی از این به بعد باید در چارچوب قوانین فدراسیون فعالیت کند. … درخصوص آخرین وضعیت کیانوش رستمی و سعید علی حسینی توضیحاتی را ارائه کرد.

علی مرادی: كیانوش رستمی از این پس باید در چارچوب ما حركت كند … گفت: کیانوش رستمی باید از این پس در چارچوب فدراسیون حرکت کند و دیگر با او مماشات نمی‌کنیم.

من تابع دستورات علی مرادی هستم و احترام می گذارم. … این وظیفه من بود. … کیانوش رستمی باید چندین سال پیش خداحافظی می کرد اما الان باز هم می توانم با ….. کیانوش رستمی از این پس باید در چارچوب ما حرکت کند/ دیگر مماشات نمی‌کنیم.

فارس: باشگاه پرسپولیس یکبار دیگر به حکم محرومیت مدافع این تیم اعتراض … پس از اتفاقاتی که در شهرآورد ۹۰ رخ داد شجاع خلیل زاده با رأی کمیته …. گفت: به هیچ عنوان با کیانوش رستمی مماشات نخواهیم کرد و او باید … در همین راستا علی مرادی … بود و او باید مثل تمام ملی پوشان در چارچوب قوانین حرکت کند. کیانوش.

البته این را هم بگویم فقط کیانوش رستمی باعث ایران نشد تیم ایران روی …. رستمی از این پس باید در چارچوب ما حرکت کند/ دیگر مماشات نمی‌کنیم.

… تاکید کرد: پس از پاکسازی و بازسازی ۵ ایستگاه‌ آسیب دیده، فعالیت مترو در دیگر مسیرها از سر گرفته می‌شود. … باعث افتخار است که توانسته باشم از طریق این رسانه ی کوچک ولی به وسعت خبرگزاری های بزرگ گامی کوچک …. علی مرادی: کیانوش رستمی از این پس باید در چارچوب ما حرکت کند/ دیگر مماشات نمی‌کنیم.

برچسب‌ها:, ,