VAFE

عراقچی- به زودی مطالبات استرا به حسابش واریز میشود

عراقچی: به زودی مطالبات استرا به حسابش واریز میشود.

عراقچی: به زودی مطالبات استرا به حسابش واریز میشود.

عراقچی: به زودی مطالبات استرا به حسابش واریز میشود Subscribe to our Channel: …

به زودی مطالبات استرا به حسابش واریز میشود.

برای دیدن کلیپ ها وفیلم های بیشتر کانال ما را دنبال کنید.

عراقچی: به زودی مطالبات استرا به حسابش واریز میشود.

به نظرم آقای استراماچونی عجله کرد و با کمک سفارت های ایران در ایتالیا و سفیر ایتالیا در تهران بزودی پرداخت و مطالبات مالی معوقه او به حسابش خواهد رفت و برداشت من این … کنیم که نگران نباشند، چون به زودی استراماچونی سرتمرین آماده می شود و استقلال … به حساب او در ایتالیا مقدور نیست به همین دلیل استرا ترجیح داده با فسخ قرارداد …

عراقچی: در تلاشیم استراماچونی به ایران برگردد/ مطالبات این مربی بزودی . … یک تیم قطری به استرا و روایت دوم، تقاضای استرا به کاهش قرارداد از دو به یک سال. … از مدیران این باشگاه خواسته تا ظرف مدتی معین مطالبات او را به حسابش واریز کنند. …. می کنیم که نگران نباشند، چون به زودی استراماچونی سرتمرین آماده می شود و استقلال راه …

عراقچی: در تلاشیم استراماچونی به ایران برگردد، او عجله کرد/مطالبات این مربی به زودی پرداخت می‌شود … برداشت من این است استراماچونی نگران پرداخت‌های خود بودT امیدواریم او به زودی به ایران برگردد. … های ایران در ایتالیا و سفیر ایتالیا در تهران بزودی پرداخت و مطالبات مالی معوقه او به حسابش …. خداکنه استرا برگرده.

عراقچی به زودی مطالبات استرا به حسابش واریز میشود !!! استقلال تیم حکومتی !!!

نه استراماچونی و نه دستیارانش به تمرین نرفتند و استقلالی‌ها یک روز قبل از بازی با … اما هیچکس فکر نمی‌کرد برنامه‌ای که «استرا» در سر دارد فسخ یکطرفه باشد. … و اشخاص ثالث به حساب مربی واریز می‌کنند و این برای مربی مشکل‌زا می‌شود. … در تهران به زودی پرداخت و مطالبات مالی معوقه ایشان یه حسابش خواهد رفت.».

استقلال دو/ استقلال بدون استرا نمی برد …

آخرین تیر ترکش استقلال: ماموریت به خطیر برای بازگرداندن استرا در رم. معاون سابق … عراقچی: در تلاشیم استراماچونی به ایران برگردد/مطالبات این مربی به زودی پرداخت می‌شود. معاون سیاسی وزیر …. صبح فردا پول استراماچونی به حسابش واریز می شود.

عراقچی: در تلاشیم استراماچونی به ایران برگردد/مطالبات این مربی به … معاون سیاسی وزیر امور خارجه گفت: برداشت من این است استراماچونی نگران پرداخت‌های خود بود و امیدواریم او به زودی به … و سفیر ایتالیا در تهران بزودی پرداخت و مطالبات مالی معوقه او به حسابش … صبح فردا پول استراماچونی به حسابش واریز می شود.

به گزارش جهان نيوز، عباس عراقچی معاون سیاسی ظریف وزیر امور خارجه با ابراز … بزودی پرداخت و مطالبات مالی معوقه ایشان یه حسابش خواهد رفت و برداشت من این است ایشان نگران پرداخت‌های خود بود. … تهران به زودی او را مجددا در سمت سرمربیگری تیم استقلال تهران ببینیم. … ۳ مقام دولتی تصمیمات برجامی را اعلام می‌کنند.

طبق قرارداد، پول را به حساب استراماچونی در میلان ایتالیا واریز می‌کردیم، اما به توجه به … سفیر ایتالیا در تهران، به‌زودی پرداخت و مطالبات مالی معوقه ایشان به حسابش خواهد رفت. … سیدعباس عراقچی در شرایطی مأمور شده است سرمربی ایتالیایی استقلال را به ایران برگرداند که … تکلیف استراماچونی فردا روشن می‌شود.

… ایتالیا و پرونه سفیر ایتالیا در تهران به زودی مطالباتش پرداخت می‌شود. … در تهران بزودی پرداخت و مطالبات مالی معوقه ایشان یه حسابش خواهد رفت و …

… فسخ قرارداد با استقلال عجله کرد و با کمک سفارت‌ ایران در ایتالیا و سفیر این کشور در تهران بزودی مطالبات مالی معوقه وی به حسابش واریز می‌شود.

به نظرم آقای استراماچونی عجله کرد و با کمک سفارت های ایران در ایتالیا و سفیر ایتالیا در تهران بزودی پرداخت و مطالبات مالی معوقه او به حسابش خواهد رفت و … به ایران برگردد، او عجله کرد/مطالبات این مربی به زودی پرداخت می‌شود.

عراقچی: به زودی مطالبات استرا به حسابش واریز میشود ؟ !!! استقلال = تیم حکومتی ؟!!! ارسال شده توسط آماندا.

نه استراماچونی و نه دستیارانش به تمرین نرفتند و استقلالی‌ها یک روز قبل از بازی با… … اما هیچکس فکر نمی‌کرد برنامه‌ای که «استرا» در سر دارد فسخ یکطرفه باشد. … و اشخاص ثالث به حساب مربی واریز می‌کنند و این برای مربی مشکل‌زا می‌شود. … در تهران به زودی پرداخت و مطالبات مالی معوقه ایشان یه حسابش خواهد رفت.».

عراقچی: در تلاشیم استراماچونی به ایران برگردد؛ مطالبات این مربی به زودی پرداخت می‌شود. عباس عراقچی. معاون سیاسی وزیر امور خارجه گفت: برداشت من این است استراماچونی نگران پرداخت‌های خود بود و امیدواریم او به زودی به ایران برگردد. … سفیر ایتالیا در تهران بزودی پرداخت و مطالبات مالی معوقه او به حسابش خواهد رفت …

هوادار استقلال به همین راضی بود که با تیم استراماچونی شاد باشد. … روی این فعل و انفعال مالی و مبدأ پول‌های واریزی به حساب استراماچونی مشکوک می‌شوند و او را … به این ترتیب تسویه‌حساب با استرا با تأخیر همراه شد و این مربی را وادار به …. و سفیر ایتالیا در تهران به‌زودی مطالبات مالی معوقه ایشان به حسابش خواهد رفت.

این تیم روز گذشته در چارچوب رقابت‌های لیگ هم بدون استرا به مصاف پیکان رفت تا کام هوادارانش تلخ شود. … طبق قرارداد، پول را به حساب استراماچونی در میلان ایتالیا واریز می‌کردیم، اما به … ایتالیا در تهران، به‌زودی پرداخت و مطالبات مالی معوقه ایشان به حسابش خواهد رفت. … احمدی‌نژاد در انتخابات مجلس ثبت‌نام‌ می‌کند!

معاون سیاسی وزیر امور خارجه افزود: به نظرم آقای استراماچونی عجله کرد و با … و سفیر ایتالیا در تهران بزودی پرداخت و مطالبات مالی معوقه او به حسابش …

عراقچی افزود: به نظرم استراماچونی عجله کرد و با کمک سفارت‌های ایران در … در تهران به زودی پرداخت و مطالبات مالی معوقه ایشان به حسابش خواهد رفت و …

… به ایران برگردد، او عجله کرد/مطالبات این مربی به زودی پرداخت می‌شود … و سفیر ایتالیا در تهران بزودی پرداخت و مطالبات مالی معوقه او به حسابش …

تراکتور که این هفته دنیزلی را به خانه فرستاده بود، با کادر جدیدش … وزیر، سفیر و عراقچی به‌دنبال حل مشکل استرا … در تهران به‌زودی پرداخت و مطالبات مالی معوقه ایشان به حسابش خواهد رفت و برداشت من این است که ایشان نگران پرداخت‌های خود بود. … همراه بود؛ جمله‌ای که می‌تواند آبی بر روی آتش مشکلات این باشگاه باشد.

برچسب‌ها: