VAFE

طباطبایی خطاب به وزیر ورزش- لطفا برای استقلال تصمیم استقلالی بگیرین –

طباطبایی خطاب به وزیر ورزش: لطفا برای استقلال تصمیم استقلالی بگیرین | طباطبایی خطاب به وزیر ورزش: لطفا برای استقلال تصمیم استقلالی بگیرین.

ورزش 3/ صحبت‌های طباطبایی خطاب به وزیر ورزش: لطفا برای استقلال تصمیم استقلالی بگیرین. ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید.

دختر معترض استقلالی: پسر وزیر استقلالی بود وضع تیم این بود؟! انتقاد شدید … طباطبایی خطاب به وزیر ورزش: لطفا برای استقلال تصمیم استقلالی بگیرین.

آندره آ استراماچونی سرمربی استقلال روز یکشنبه(17 … لطفا رها کنید؛ بالاخره صاحب اصلی یک تیم چه کسی است؟ … نکرد بلکه به خاطر عمل نکردن باشگاه استقلال به تعهدات خود در قرارداد، این تصمیم گرفته شد … خودش گذاشته علی سامره از پیشنهاد عجیب فتحی به وزیر ورزش پرده برداری کرد.

به گزارش “ورزش سه”، در روزهای بازی در تیم ایرانجوان؛ حریفان خیلی مهدی … جوانان را به دست بیاورد و در ادامه با یک قرارداد 3 ساله به استقلال آمد. … 600 میلیون تومان عنوان کرد که استقلالی ها بدون درنگ آنرا پذیرفتند. …. لطفا برای استقلال تصمیم استقلالی بگیرین … احترام هادی طباطبایی به جواد زرینچه روی آنتن زنده.

به گزارش “ورزش سه”، مازیار ناظمی سخنگوی وزارت خانه ورزش ایران دقایقی پیش روی خط برنامه فوتبال برتر، اعلام کرد که استعفای امیرحسین فتحی …

در نامه دوم به وزیر ورزش؛/ موضع هیئت رئیسه فدراسیون درمورد بازنشستگی … داوری ها نگذاشتند در لیگ نتیجه بگیریم؛/ ابراهیم زاده: مطمئن بودیم الغرافه را می بریم …… آن طور که پیداست دپارتمان داوری تصمیم گرفته تا از فغانی به عنوان داور پشت دروازه دیدار سپیدرود و پدیده استفاده کند! ….. طباطبایی: استقلال باز هم به مشکل می خورد.

هواداران تیم فوتبال استقلال پیش از آغاز دیدار تیم‌شان مقابل پیکان علیه مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان و امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه محبوب‌شان شعار دادند. … به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم, تیم فوتبال استقلال در … اندک هواداران استقلالی حاضر در ورزشگاه علیه وزیر ورزش شعار دادند.

… به وزیر ورزش و جوانان به دلیل شرایط تیم فوتبال استقلال تذکر دادند. … اسلامی در نامه‌ای خطاب به مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان، نسبت به …

برچسب‌ها:, , , ,