VAFE

رازهای مخفی و متحیر کننده تابلوهای نقاشی معروف دنیا

چندین نقاشی مشهور جهان که اصل آن پنهان شده بود، توسط هنرمندانی بوسیله تکنیک های علمی مانند فلوروسکوپی اشعه ایکس شناسایی شد.

جایگاه اول راز آلودگی به نقاشی “پرتره آرنولفینی” اثر یان وان آیک اختصاص داده شده است … نقاشی محسور کننده ی “مونالیزا” اثری از داوینچی. دانشمندی فرانسوی اخیرا اعلام کرده است که تصویر یک زن دیگر در زیر این نقاشی مرموز پنهان شده است. … میکند که میخواهند به دست و تفکر فردی از قلب تابلو بیرون بیایند.

دالی با الهام از نظریه نسبیت انیشتین، این تابلوی خارق‌العاده را خلق کرد: ساحلی … تابلوی نقاشی مونالیزا را بی‌شک می‌توان یکی از مشهورترین آثار …

رازهای پنهان و کشف نشده نقاشی های مشهور تاریخ ،نقاشی های برتر تاریخ،نقاشی های لئوناردو داوینچی،بهترین نقاشی های تاریخی،نقاشی های مشهور دنیا.

ایسنا نوشت: یک تابلو نقاشی بدل «مونالیزا» متعلق به قرن هفدهم روز … گمان می‌رود این تابلو چهره «لیزا گراردینی» همسر یک تاجر ابریشم مشهور اهل فلورانس را به تصویر می‌کشد. … درباره فروش این تابلو نقاشی گفت: «این نتیجه متحیرکننده را می‌توان …. داستان پر رمز و راز ساکنین پارک ملی خَبره در کرمان + ویدئو …

او در خانواده‌ای ثروتمند به دنیا آمد و در تاریخ هنر به عنوان یکی از نقاشان مهم و سرشناس محسوب می‌شود. وی به عنوان نقاش و طراح مناظر تمثیلی و استعاری معروف است که متفکرانه … آثار فردریش نگرشی نو در بازتاب جهان طبیعت در آثار نقاشی است. … شباهت دارد اما مردِ در نقاشی متحیر و سرگردانِ آینده‌ای است پیش‌بینی نشده.

بيننده خيال مي‌کند نقاش اين تابلو را از روي عکس فوري ساخته که با فلش گرفته …. او ياد گرفت دنيا را ساده تر تماشا كند و ياد داد كه هنر مي تواند از جنس و نوعي نزديك تر و ….. هنری می‌گوید: «انتخاب اثر دوشان پیش از آثار پیكاسو و ماتیس واقعا شوكه ‌كننده است. … مارسل دوشان خیلی زود به عنوان یک هنرمند آوانگارددر اروپا و آمریکا مشهور شد.

محمد غفاری معروف به کمال الملک یکی از مشهورترین نقاشان و هنرمندان ایرانی عصر ماست . او در سال ۱۲۲۶و یا به قولی ۱۲۲۷ در کاشان در یک خانواده سر شناس و هنرمند به دنیا آمد. … کمال الملک طی مدتی که در دربار حضور داشت تابلوها و آثار نقاشی زیبا و نفیسی به … آثاری چون تصاویر کتاب گلشن راز، هزار و یک شب، آثاری که زینت بخش روزنامه …

برچسب‌ها:, , , ,