VAFE

ده کامیک بوک خارج از دنیای مارول و DC که لیاقت ساخت سریال خودشان را دارند

وقتی نام کامیک بوک‌ مطرح می‌شود، نخستین ناشرهایی که به ذهن ما خطور … ده کامیک خارج از دنیای مارول و DC که لیاقت ساخت سریال خودشان را دارند.

ده کامیک بوک خارج از دنیای مارول و DC که لیاقت ساخت سریال خودشان را دارند … کامیک بوک‌ به میان می‌آید، نخستین ناشرهایی که به ذهن همه خطور می‌کنند مارول و DC هستند.

نقد سریال دل – یک عاشقانه لاکچری: دنیای ما، دنیای آنها … تنها ثمره این دیالوگ‌ها این است که متوجه می‌شویم مهران تحصیلات دانشگاهی دارد، مبتلا به اختلال …. ده کامیک بوک خارج از دنیای مارول و DC که لیاقت ساخت سریال خودشان را دارند.

پس از حضور قهرمانان مارول در دنیای سینمایی، در ادامه قصد داریم 10 مورد از … فیلم‌های دنیای سینمایی مارول (MCU) به عدد 23 رسید که با احتساب بیش از 10 سریال … حتی با وجود این همه قهرمان مارول باز هم زمزمه‌هایی از چند شخصیت کمیک جدید از …. از ابهام قرار دارند، اما با توجه به این که بسیاری از انتقام جویان خودشان را برای …

دنیای سینمایی دی‌سی یا دنیای توسعه‌یافتهٔ دی‌سی (به انگلیسی: DC Extended Universe) … ساخت این فیلم‌ها از سال۲۰۱۳ شروع شده و هفت فیلم منتشر شده و بیش از ده فیلم … ۲۰۱۶ نیز گزارش شد که وارنر ساخت دنبالهٔ مرد پولادین را نیز در دستور کار قرار دارد. …. گفت که فیلمنامه و سوپرمن درفیلم بعدی بیشتربه کمیک ها احترام میگذارد.

برچسب‌ها:, , ,