VAFE

دستیابی به اهداف و وکسب جایگاه در مسابقات نظامی ارزشمند و ستودنی است

معاون اجرایی ارتش: حضور در مسابقات نظامی باعث سنجش توان ما می‌شود … به اهداف و کسب جایگاهی در خور جمهوری اسلامی ستودنی و ارزشمند است.

معاون اجرایی ارتش حضور نیروهای مسلح در مسابقات بین‌المللی را موجب ارتقای توان بازدارندگی دانست … امیدواریم که از تجربیات این مسابقات استفاده و بر قابلیت‌های نظامی ما در حوزه‌های مختلف افزوده شود. … خواهد شد، گفت: تلاش نیرو‌های ما در دستیابی به اهداف و کسب جایگاهی در شأن جمهوری اسلامی، ستودنی و ارزشمند است.

حضور در مسابقات ارتش های جهان موجب ارتقای توان بازدارندگی است … از نفرات برتر مسابقات بین المللی نظامی روسیه، اظهار داشت: این مسابقات که در سطح نیروهای مسلح کشورهای مختلف برگزار می شود، خود یک عامل بازدارنده است. … ما در دستیابی به اهداف و کسب جایگاهی در خور جمهوری اسلامی ستودنی و ارزشمند است.

ان شاءالله از تجربیات این مسابقات استفاده شود و بر قابلیت‌های نظامی ما در حوزه … ما در دستیابی به اهداف و کسب جایگاهی در خور جمهوری اسلامی ستودنی و ارزشمند است.

معاون اجرایی ارتش گفت: مسابقات بین‌المللی نظامی روسیه در سطح نیروهای مسلح … به اهداف و کسب جایگاهی در خور جمهوری اسلامی ستودنی و ارزشمند است. …. به یقین می‌تواند هم‌افزایی و هم‌گرایی خوبی را برای دستیابی به امنیت جمعی به …

… نفرات برتر مسابقات بین المللی نظامی روسیه، اظهار کرد، این مسابقات … ما در دستیابی به اهداف و کسب جایگاهی در خور جمهوری اسلامی ستودنی و ارزشمند است. … معاون اجرایی ارتش گفت: هدف از رفتن در این مسابقات است که از تجهیزاتشان خوب استفاده کنیم و توان خود را بسنجیم و عامل بازدارنده در برابر دشمنان باشیم.

به گزارش روز شنبه پایگاه اطلاع رسانی ارتش، امیر دریادار حبیب الله سیاری در حاشیه . … باید از تجربیات مسابقات نظامی استفاده کنیم … خواهد شد، گفت: تلاش نیروهای ما در دستیابی به اهداف و کسب جایگاهی در خور جمهوری اسلامی ستودنی و ارزشمند است .

کارل فون کلاوزویتس که ملقب به پدر مطالعات راهبردی نوین است راهبرد نظامی را … نظامی هنر توزیع و به‌کارگیری توانایی‌های نظامی به منظور برآوردن کامل اهداف راهبرد است. …. از راهبرد عملیاتی پیشرفته موجب کسب پیروزی‌های متعدد در ناحیهٔ امپراتوری روم …

مااله تدوین راهبردهای کسب قدرت بر … جایگاه قدرت نظامی کشور حالز اهمیت است. ….. بحث این است که چگونه از تمام ابعاد قدرت ملی برای دستیابی به اهداف دفاعی کشیور …

بررسی کامل مسابقات نظامی ارتش ها/ بخش دوم: عملکرد ارتش درس‌هایی که از … میدان رقابت در بیاتلون تانک، مسیری چند کیلومتری است که از موانع و عوارض … هدف دیگر، شبیه ساز نفر آر پی جی به دست است که در فاصله 600 الی …. با تیم هایی از کشورهای چین و آذربایجان برای کسب جایگاه برتر گروه به رقابت پرداخت.

البته بیان دستاوردهای مورد نظر به معنای دستیابی کامل به تمام اهداف مورد انتظار … مثال؛ تا قبل از انقلاب اسلامی، ایران در عرصه تولید و علم و دانش فاقد جایگاه جهانی بوده و … در شرایطی ‌است که در آن سال تنها 70 میلیارد دلار از محل صادرات نفت درآمد کسب … در عرصه بین‌المللی و افزایش نفوذ و اقتدار جهانی و منطقه‎ای ایران، نیز ستودنی است.

مردم با حضور در صحنه، وظیفه خود را انجام دادند و حالا نوبت مسئولان است که به …. سالاری دینی است، به جایگاه بسیار مهم مجلس شورای اسلامی اشاره کردند و افزودند: مجلس ….. با تأکید بر اینکه انتخابات، یک رقابت و مسابقه ملی است، گفتند: در این رقابت، …… نیروهای نظامی در بخشهای مختلف بسیار ارزشمند است اما با توجه به عقب ماندگیها …

بی‌شک از نظر معنوی نیز؛ برترین جایگاه در سطح جهان به ایران اسلامی تعلق دارد و لذا جامعه … البته بیان دستاوردهای مورد نظر به معنای دستیابی کامل به تمام اهداف مورد انتظار … در شرایطی ‌است که در آن سال تنها 70 میلیارد دلار از محل صادرات نفت درآمد کسب …. و افزايش نفوذ و اقتدار جهاني و منطقه‎اي ايران، نیز ستودنی است.

دستیابی به این مرحله از فناوری هسته ای، جمهوری اسلامی ایران را به یک کشور … زیست و نیرو به گونه ای است که دستیابی به اهداف بلند اقتصادی و اجتماعی کشور بدون آن … زيست فناوري جايگاه اول را دارد و در دنيا نيز ايران در سال ۹۱ موفق به كسب جايگاه …… اداری، فرهنگی، نظامی و سیاسی براساس موازین اسلامی، از دیگر دستاوردهای انقلاب …

در واقع هانس گونتر، از نظریه‌پردازان نژادی آلمان نازی، یهودی‌ها را از جمله به ایرانی‌ها منتسب می‌دانست. روشن است که مشابهان یهودی‌ها چه قدر می‌توانند در نگاه یک نازی آریایی …

دستیابی به این هدف به معنای رو در رو شدن با نیاز به کاهش چشمگیر نابرابری ها در درآمد، … متن کامل پیام آنتونیو گوترش به شرح زیر است: ختنه زنانه یک نقض غم انگیز حقوق … ایران، به اعضای جامعه دیپلماتیک درباره تعیین مجدد جایگاه نظام توسعه ای سازمان ملل …… است كه به عنوان ثروت و سرمايه اجتماعي ارزشمند، نيازمند توجه خاص است.

… ابزار برای دستیابی به شفافیت در سازمان‌ها دانست و افزود: جایگاه روابط‌عمومی‌ها در … وی با اشاره به مشکلات موجود در خصوص تامین مواد اولیه در ذوب‌آهن بیان کرد: با … های زیادی است که لازم است این تجربه وتوان به شرکت های دیگر منتقل شود. … به ارتباطات رسانه‌ای، باعث می شود اهداف شستا در استان‌های مختلف پیش برود.

کسب عنوان برتر در همایش پدافند غیرعامل کشور توسط شرکت برق حرارتی و شرکت …. درخشش كاركنان نيروگاه نكا در مسابقات گراميداشت هفته دفاع مقدس ….. با هدف تامین نیاز شبکه برق کشور در پیک بار صورت گرفت؛ دستیابی به حداکثر توان …… از نیروگاه شهید رجایی؛ تلاش مدیریت و کارکنان نیروگاه در تولید برق ستودنی است.

در ادامه این مراسم شرکت‌کنندگان در این مسابقات با لباس نظامی از مقابل جایگاه رژه رفتند. …. سپاسد موفق به کسب جایگاه سوم و تندیس برنزی شد … گامي مهم در مهار منابع آب و مدیریت ذخایر آبي كشور بردارد و آثاري ارزشمند از خود به جا بگذارد. …… نيز ادامه مي‌دهند تا با حربه سياسي و نظامي به اهداف خود كه همانا سلطه بر سوريه است دست يابند.

این تصمیم در حالی اتخاذ شده است که مقامات ایتالیایی، خود نیز نسبت به پوچ و بی … امور خارجه کشورمان در رابطه با روابط دو کشور با اشاره به جایگاه ایتالیا به عنوان ….. با اشاره به لزوم افزایش ارتباط بین کشور‌های ایران و ایتالیا، گفت: هدف اصلی ما ….. به همکاری های مشترک هنرمندان ایران و ایتالیا گفت: خلاقیت ایرانیان ستودنی است و …

توسعه روابط ایران و چین به سود صلح و امنیت جهانی است …. کســب خبری مبنی بر ســرقت اموال یک توریست ….. ببرند؛ از این رو شرکت در اردوهای نظامی نیز به مثابه فرصتی ارزشمند است که ….. و مسئوالن از روند پیشــرفت پروژه برگزاری مسابقات گشت جاده ای ….. در ایفای نقش ها و دســتیابی به اهداف حوزه پیشگیری از.

تأمين آرامش خاطر دانش آموزان بسيجي و خانواده هاي آنها با كسب پيشرفت تحصيلي.

ﺑﺮﺍﯼ ﺩﺳــﺘﯿﺎﺑﯽ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﺍﻫﺪﺍﻑ، ﺁﮔﺎﻫﯽ ﻋﺎﻣﻪ ﻣﺮﺩﻡ. ﺍﺯ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﻭ ﺣﻘﻮﻗﯽ ﺍﺳــﺖ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯾﺸﺎﻥ ﺗﻌﺮﯾﻒ ﺷﺪﻩ. ﺍﺳﺖ. ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺭﺍﺳﺘﺎ ﯾﮑﯽ …. ﺍﳒﺎﻡ ﻣﺴــﺌﻮﻟﯿﺖ ﺍﺟﺘﻤﺎﻋﯽ ﻣﺎﻥ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﺑﻪ ﮐﺴﺐ ﻭ … ﺑﻪ ﻃﻮﺭ ﮐﻠﯽ ﺑﺮﻧﺪﯾﻨﮓ، ﻓﺮﺁﯾﻨﺪﯼ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺩﺭ ﻃﯽ ﺁﻥ ﺑﻪ ﺟﺎﯾﮕﺎﻩ …… ﺣﻀﻮﺭ ﺩﺭ ﭘــﺎﺩﮔﺎﻥ ﻧﻈﺎﻣﯽ ﺩﺭ ﮐﺎﺭﺧﺎﻧــﻪ ﺫﻭﺏ ﺁﻫﻦ ﺍﺻﻔﻬﺎﻥ …… ﺩﺍﺭﺍﯾﯽ ﺍﺭﺯﺷــﻤﻨﺪﯼ ﺍﺳــﺖ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺗﺮﺍﺯﻧﺎﻣﻪ ﻣﻨﻌﮑﺲ ﻧﺸﺪﻩ ….. ﺑﺴﯿﺎﺭ ﺳــﺘﻮﺩﻧﯽ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺳﺒﺐ ﺷﮑﻞ ﮔﯿﺮﯼ …… ﻣﺴﺎﺑﻘﻪ ﺍﯼ ﭘﯿﺮﻭﺯ ﺷﻮﺩ ﺭﺍ ﻧﯿﺰ ﺩﺍﺭﺩ.».

ﻣﺮﺩﺍﺩ …. ﻣﺤﻴــﻂ ﭘــﺎﺩﮔﺎﻥ، ﺭﺗﺒــﻪ ﺍﻭﻝ ﺭﺍ ﻛﺴــﺐ ﻛﻨﺪ ﻭ. ﺑﻪ … ﻭ ﺭﺳــﻴﺪﻥ ﺑﻪ ﺍﻫﺪﺍﻑ ﺧﻮﺩ، ﺑﻪ ﺳﺮﺑﺎﺯﻱ ﻣﻲ ﺭﻭﻧﺪ ….. ﻛﻪ ﻛﻨﮕﺮﻩ ﺷــﻌﺮ ﺳــﺮﺑﺎﺯ ﻫﻢ ﺟﺎﻳﮕﺎﻩ ﺍﺩﺑﻲ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﭘ …

برچسب‌ها:, , , ,