VAFE

داستان جالب ملا و لحافش

سرو صدا ادامه یافت و ملا که می دانست بگو مگو کردن با زنش فایده ای ندارد. … ها به خانه اشان برگشتند و کوچه خلوت شد ، چشمش به ملا و لحافش افتاد و پیش خود فکر کرد که از هیچی بهتر است . … داستان خنده دار داستان کوتاه ملانصرالدین.

ملا پشکی داشت بسیار زیبا و خوش نقش و نگار, روزی متوجه شد که بدن پشک بسیار چرک …… برای آنکه علت را بداند لحافش را به دوش انداخته و از خانه بیرون شد. ….. را از دستش گرفت و پرسید سبب این حرکت چه بود: ملا داستان خود را تعریف کرده و گفت: …

شاید بسیاری از جوانان بگویند، ملانصرالدین دیگه چیه و این قصه ها دیگه قدیمی شده ولی باید گفت که روایت های ملانصرالدین تنها متعلق به کشور ما و یا.

داستانهای جالب ملا نصرالدین و بهلول,حکایت جالب خر ملا نصرالدین,داستان شیشه کثیف و قضاوت همسایه,داستان جالب بهلول و ثروتمند.

ملا نصرالدین شخصیتی داستانی و بذله‌گو در فرهنگ‌های عامیانه ایرانی، افغانی، ترکیه‌ای، عربی، ….. براي آنكه علت را بداند لحافش را به دوش انداخته و از خانه بيرون شد.

كم كم همسايه ها به خانه اشان برگشتند و كوچه خلوت شد ، چشمش به ملا و … بطرف ملا دويد ، لحافش را كشيد و به سرعت دويد و در تاريكي گم شد. … داستان جالب قصر پادشاه.

فکاهی های جالب ملا نصرالدین … ملا نصرالدین شخصیتی داستانی و بذله‌گو در فرهنگ‌های عامیانه ایرانی، افغانی، ترکیه‌ای، عربی، … درباره وی داستان‌های لطیفه‌آمیز فراوانی نقل می‌شود. …. براي آنكه علت را بداند لحافش را به دوش انداخته و از خانه بيرون شد.

در يك شب زمستاني سرد ، ملا در رختخواش خوابيده بود كه يكباره صداي غوغا از كوچه بلند … خلوت شد ، چشمش به ملا و لحافش افتاد و پيش خود فكر كرد كه از هيچي بهتر است . … حکایت جالب ملا زین العابدین سلماسی … داستان خواندنی ضرب المثل ملا خدا بد نده …

انیمیشن های جدید.

هپکو هپکو و باز هم داستان بدون حل هپکو ! هپکو هپکو و باز هم داستان … داستان جالب ملا و لحافش. 6 ساعت پیش … نمایش کودکانه دیانا با داستان چرخ خیاطی اسباب بازی.

سلام من یحیی صفدرخان هستم کارشناس گردشگری تو این کلیپ داستان ضرب المثل هارو … هستید اینستا من را هم فالو کنید . yahya_safdarkhan داستان جالب ملا و لحافش.

داستان ضرب المثل , ملا , ضرب المثل،ضرب المثل دعوا سر لحاف ملا بود … کم همسایه ها به خانه اشان برگشتند و کوچه خلوت شد ، چشمش به ملا و لحافش افتاد و پیش خود فکر …

«مطالب جالب تاریخی» ( @taarikh110 ) … داستان از اینجا شروع میشه که فردی به نام کریم باستانی ملقب به کریم یخ فروش پسر جوانی از شهر ری در بازار آن زمان (خیابان جمهوری … بطرف ملا دويد ، لحافش را کشيد و به سرعت دويد و در تاريکي گم شد.

در تاریخ شفاهی، داستانهای جالبی در خصوص بافتنی و قلاب بافی گفته می‌شود. …. کم کم همسايه ها به خانه اشان برگشتند و کوچه خلوت شد ، چشمش به ملا و لحافش افتاد و …

… مرداد 97 دعوا بر سر لحاف ملا نصرالدین میگویند ملای بیچاره در منزل خوابیده بود که در کوچه سرو صدا… … دیگر نازو کرشمه می آید تا ملا لحافش را فراموش کرده به شرایط جدید عادت کند و سپس با خیال راحت به مذاکره بپردازد… واین است داستان لحاف مردم ما.

داستان از اینجا شروع میشه که فردی به نام کریم باستانی ملقب به کریم یخ فروش پسر … بطرف ملا دويد ، لحافش را کشيد و به سرعت دويد و در تاريکي گم شد. …. جالب است که تلفظ « فادر » در انگلیسی بیشتر به « پادَر » شبیه است تا تلفظ «پدر» …

هر روز کلی مطالب جالب و جدید . جهت درخواست …. داستان ضرب المثل دعوا سر لحاف ملا بود در يك شب … بطرف ملا دويد ، لحافش را كشيد و به سرعت دويد و در تاريكي گم شد.

جالب اینجاست که وقتی برای پست های اینچنینی کامنت اعتراص میزاری شاهد …. شرق: بعد از سيصدوسي‌سال صحت ادعای ملا مشخص شد: دعوا بر سر لحاف ملا بود. نه برف! ملانصرالدین: نخیر. بی‌خیال حکایت لحافم بشوید تا داستان دیگری برایتان بگویم.

برچسب‌ها:, , , ,