VAFE

حسینی: اگر فرهاد مجیدی انتخاب شود فشار زیادی روی او خواهد بود

حسینی: اگر فرهاد مجیدی انتخاب شود فشار زیادی روی او خواهد بود. 1 دیدگاه. برای ارسال دیدگاه و ویدیو، باید وارد حساب کاربری خود شوید. برای ورود به حساب کاربری خود …

مجیدی سرمربی شود فشاری زیادی روی او خواهد بود دروازه بان تیم فوتبال استقلال درباره … گفت: فصل قبل در چند دیداری که مجیدی بود راحت بودیم اگر او انتخاب شود فشار سنگینی رویش است. … استراماچونی پیامی که به او دادم را نخواند و رفت حسینی .

حسینی تاکید کرد: اگر فرهاد مجیدی به عنوان . … مجیدی سرمربی شود فشاری زیادی روی او خواهد بود دروازه بان تیم فوتبال استقلال درباره … استقلال گفت: فصل قبل در چند دیداری که مجیدی بود راحت بودیم اگر او انتخاب شود فشار سنگینی رویش است.

حسینی در مورد انتخاب فرهاد مجیدی نیز گفت: اگر هم فرهاد مجیدی انتخاب شود فشار زیادی روی او خواهد بود. تیم الان صدر جدول است و هر کسی بیاید جای …

سیدحسین حسینی بعد از تساوی دو بر دو استقلال مقابل پیکان در هفته چهاردهم لیگ … مجیدی سرمربی شود فشاری زیادی روی او خواهد بود. دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال درباره حضور فرهاد مجیدی روی نیمکت استقلال گفت: فصل قبل در چند دیداری که مجیدی بود راحت بودیم اگر او انتخاب شود فشار سنگینی رویش است.

مجیدی سرمربی شود فشاری زیادی روی او خواهد بود. دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال درباره حضور فرهاد مجیدی روی نیمکت استقلال گفت: فصل قبل در چند دیداری که مجیدی بود راحت بودیم اگر او انتخاب شود فشار سنگینی رویش است.

حسین حسینی در مورد جزئیات ناراحتی استراماچونی و چرایی خروج او از ایران صحبت کرد. … آقای استراماچونی طوری رفتار کرده بود با ما که ایشان را دوست داشتیم و فکر …. گفتند او یکسال می خواهد ازقراردادش را کم کند و بیاید فشار را بیندازیم روی آن. … فرهاد مجیدی اسطوره است … اگر انتخاب شود فشار زیادی روی او است.

۲ استقلال مقابل پیکان اظهار …. مجیدی سرمربی شود فشاری زیادی روی او خواهد بود. دروازه‌بان استقلال درخصوص احتمال سرمربیگری فرهاد مجیدی در این تیم اظهار … نمی‌دانم مجیدی به عنوان سرمربی ما انتخاب شده است یا نه، اما اگر او هم باید، فشار سنگینی را باید تحمل کند.

دروازه بان تیم فوتبال استقلال تهران گفت: فتحی در این مدت برای استقلال چه … فتحی هیچ کار مثبتی در استقلال انجام نداده است و اگر هم بوده مژده دروغ بوده است. او درباره آینده استقلال و جلسه با مجیدی گفت:آقا فرهاد اسطوره باشگاه هستند، … هم مجیدی انتخاب شود فشار سنگینی روی او خواهد بود، چون باری‌های زیادی را بردیم …

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال بعد از تساوی مقابل پیکان در قبال مدیریت این … به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس،سیدحسین حسینی بعد از تساوی دو بر … مجیدی سرمربی شود فشاری زیادی روی او خواهد بود … گفت: فصل قبل در چند دیداری که مجیدی بود راحت بودیم اگر او انتخاب شود فشار سنگینی رویش است.

در تاريخ فوتبال ايران نمي شود كه يك تيم صدرنشين باشد، مربي … به استراماچوني گفتم كه ما در صدر جدول هستيم و زحمات زيادي كشيديم. … حسيني با بيان اينكه به كار هاي مديران استقلال عادت دارد و نمي خواهد آدم … نمي دانم مجيدي به عنوان سرمربي ما انتخاب شده است يا نه، اما اگر او هم بايد، فشار سنگيني را بايد تحمل كند.

آقای استراماچونی طوری رفتار کرده بود با ما که ایشان را دوست داشتیم و فکر نمی …. گفتند او یکسال می خواهد ازقراردادش را کم کند و بیایید فشار را بیندازیم روی او. … فرهاد مجیدی اسطوره است … اگر انتخاب شود فشار زیادی روی او است.

شاید در چهار پنج بازی قبلی فقط یکی دوبار تیم ها در برابر ما موقعیت … دوباره قبل از بازی استقلال به حساب اش پول واریز می کنند و حساب اش بلوکه می شود. … حسینی درباره احتمال نشستن فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی ‘گفت: آقای مجیدی اسطوره … یا کس دیگری اما اگر آقای‌مجیدی الآن بیاید فشار زیادی روی اش خواهد بود.

فرهاد مجیدی قرار بود در روز آخر نقل و انتقالات به استقلال بازگردد، اما به واسطهٔ … شروع خوبی در لیگ نداشتند و در هفته‌های نخست امتیازهای زیادی از دست داده بودند، بسیار … گل آرش برهانی روی پاس میثم حسینی در نیمهٔ نخست و گل میثم بائو در نیمهٔ دوم که ….. و او توپ را روی دروازه فرستاد و ایران‌نژاد مدافع سپاهان که در این صحنه تحت فشار …

مجیدی سرمربی شود فشاری زیادی روی او خواهد بود. دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال درباره حضور فرهاد مجیدی روی نیمکت استقلال گفت: فصل قبل در چند دیداری که مجیدی بود راحت بودیم اگر او انتخاب شود فشار سنگینی رویش است.

فتحی هیچ کار مثبتی در استقلال انجام نداده است و اگر هم بوده مژده دروغ بوده است. او درباره آینده استقلال و جلسه با مجیدی گفت:آقا فرهاد اسطوره باشگاه هستند، اما نمی‌دانم او انتخاب شده با نه، اما الان هم مجیدی انتخاب شود فشار سنگینی روی او خواهد بود، چون باری‌های زیادی را …. مجیدی سرمربی شود فشاری زیادی روی او خواهد بود.

البته کسی نمی داند ملاک این انتخاب چه بود اما به نظر می رسید کمی در این باره پارتی … می‌کند که اگر این مسئله برطرف شود پرسپولیس توانایی شکست دادن استقلال را دارد. … البته در مورد مشکل جباری در سپاهان حرف و حدیث های زیادی وجود دارد و اکثر این ….. فرهاد مجیدی که همیشه در آستانه دربی در کانون توجه است پس از گذشت چند روز از …

سید حسین حسینی بعد از بازی با پیکان در میکسدزون ورزشگاه آزادی گفت: آقای فتحی … مجیدی سرمربی شود فشاری زیادی روی او خواهد بوددروازه‌بان تیم فوتبال استقلال درباره حضور فرهاد مجیدی روی نیمکت استقلال گفت:فصل قبل در چند دیداری که مجیدی بود راحت بودیم اگر او انتخاب شود فشار سنگینی رویش است.

وارد بیمارستان که شدیم سراغ او را از نگهبانی گرفتیم . ….. هشترود نیوز ، قاتل جوان که قرار بود در زندان اراک اعدام شود با گذشت اولیای دم از چوبه‌دار رهایی یافت. …. تا سال ۲۰۳۰ شما زیادی از این خودرو در بازارهای جهانی دیده خواهند شد. …… هشترود نیوز – مدیرعامل پیشین پرسپولیس گفت: با فرهاد مجیدی قرارداد بسته بودم اما وقتی گفت خودش …

عضو هیأت مدیره استقلال گفت: هواداران یادشان نرود که اگر پول پروپیچ … بعد از جلسه هیأت مدیره، خلیل‌زاده سرپرستی باشگاه را برعهده خواهد داشت. … ارائه کند تا مشکل حل شود ولی چون در تهران حضور داشت، فشارها بیشتر شد و این مشکلات به وجود آمد … او با تنگنا‌های زیاد از گردنه‌های سخت عبور کرد و اگر می‌بینید این تیم …

او حالا در سال های بعد از فوتبالش توصیه هایی دارد برای گلرهای نسل های بعد از او. بیش از هم برای مهدی … آقای حسینی هم بسیار بسیار دروازه‌بان خوبی هستند. … دروازه بانی حرکات انفجاری دارد، فشار زیادی روی دروازه بان است و ضربه می خورد. حتما باید … رحمتی هم اگر می خواهد راحت خداحافظی کند باید در اوج خداحافظی کند.

سازمان سنجش بعد از برگزاری کنکور ۹۸ در اطلاعیه‌ای از همتراز بودن … قدیم و جدید در کنکور سراسری امسال خبر داده که حواشی زیادی را برای داوطلبان نظام … با تمام ادوار گذشته‌اش متفاوت بود؛ کنکوری که در آن داوطلبان به نظام قدیم و … قدیم و جدید به صورت جداگانه اعلام شود و هم‌ترازی برای آنها لحاظ خواهد شد؟ …… معین حسینی.

چهل سال پس از سقوط حکومت شاه، تصویر او در میان هیاهوی تبلیغاتی مخالفان و … شک نیست که در آینده نیز همواره راهنمای ما همین تعالیم خواهد بود، زیرا تردید نداریم که …. را بخوانید: محمدرضا پهلوی دستور داد «سازنده دایره مینا را پیدا کنید تا محاکمه شود» …. ایران همسر خود را به عنوان جانشین سلطنت تا زمان بزرگ‌شدن ولیعهد انتخاب کرد.

که هیچ تیمی در این فصل، مانند پدیده ما را تحت فشار … سکوهای سیمانی آن احساس نمی شود، بلکه بازیکنان … ماشین سازی در زمین حریف خواهد داشت. … با او احساس می کنم از من حمایت می شود. … استراحت داده بود و راکیتیچ به همراه خانواده اش در یک فستیوال محلی در …. در دست داشته باشد و وقتی فرهاد مجیدی به صورت علنی.

در پايان هفته دوم ليگ برتر سرخابي هاي پايتخت با نتيجه دو بر يك … استقلال در اواخر بازي فشار زيادي ايجاد کرد و ما نياز به انرژي جديد داشتيم. … انجام داد که فکر مي‌کنم در موردش سختگيري شد و اميدوارم او هم بخشيده شود. … رتبه تيم هم در جدول بالاتر باشد شرايط بهتر خواهد بود تا فصل آينده به نتايج دلخواه برسيم.

یک نشریه آمریکایی در مطلبی مفصل به بررسی این موضوع پرداخته است. … اگر این توافق به خوبی اجرا شود، می تواند طی یک دهه آینده حرکت به … اما در دهه دوم، مسیر ایران به سوی بمب، نزدیک تر از اکنون خواهد بود. … این امر همچنین می تواند سبب حرکت دولت به سوی اعمال فشار بیشتر بر ایران در موضوعات غیرهسته ای شود.

کامنت دردناک یک دختر 26 ساله برای ظریف در فیس بوک+ پاسخ ظریف … کردم، صبر کردم و پامو کج نذاشتم، بخاطر فشار اقتصادی تو این سن وسال این همه … یکی میگفت باید قبر دهه شصتیا رو گودتر بکنند چون آرزوهای زیادی دارن … به تدریج رفع شوند و زندگی برای شما و بقیه مردم راحت تر شود. …… فرهاد صمدی نارمکی.

برچسب‌ها:, , , ,