VAFE

تیموری: مصدوم نیستم/ باید بدانم چرا روی نیمکت نشستم

صحبت های میثم‌ تیموری بازیکن تراکتور پس از باخت تیمش مقابل ماشین سازی در دربی.

به گزارش سرویس فوتبالی شبکه لحظه، صحبت های میثم‌ تیموری بازیکن تراکتور پس از باخت تیمش مقابل ماشین سازی در دربی.

, White, Black, Red, Green …

صحبت های میثمتیموری بازیکن تراکتور پس از باخت تیمش مقابل ماشین سازی در دربی تیموری: مصدوم نیستم/ باید بدانم چرا روی نیمکت نشستم …

تیموری: مصدوم نیستم/ باید بدانم چرا روی نیمکت نشستم. 01:32 · تیموری: مصدوم نیستم/ باید بدانم چرا روی نیمکت نشستم · لحظه. 8 بازدید. امیر وارشیا تیموری.

ماهان جی تی ای · Mahan_p. 67 بازدید. تیموری: مصدوم نیستم/ باید بدانم چرا روی نیمکت نشستم. 01:32 · تیموری: مصدوم نیستم/ باید بدانم چرا روی نیمکت نشستم.

واکنش خسرو حیدری به سرمربی گری مجیدی در استقلال …. میلیچ: شرایط ما اصلا نرمال نیست …. وانانیوز، میثم تیموری درباره اینکه با رفتن دنیزلی شما باز هم نیمکت نشین بودید، اظهار داشت: … من مصدوم نیستم و باید بگویند چرا نیمکت نشین هستم. بعد از 11 بازی وقتی با کتف شکسته بازی می کنم باید بگویند چرا نیمکت نشسته ام.

بازیکن تیم فوتبال پیکان در جمله ای عجیب گفت: خودم را مقصر شکست تیم …. به گزارش وانانیوز، میثم تیموری درباره اینکه با رفتن دنیزلی شما باز هم نیمکت نشین بودید، اظهار داشت: خودم … من مصدوم نیستم و باید بگویند چرا نیمکت نشین هستم. بعد از 11 بازی وقتی با کتف شکسته بازی می کنم باید بگویند چرا نیمکت نشسته ام.

رومینا تیموری … عمق تیم به قدرتمندی تیمی که باید در لیگ قهرمانان باشد، نیست. … بار برای استراحت روی نیمکت نشسته، او توانایی بازی در مسابقات پشت سر هم را ندارد؟ … همچون گامیرو یا نه نه که بسیار خوب و کارآمد هستند، میدان بدهم تا خودشان را نشان دهند. … چرا ابرا در تمام بازی ها از ابتدا در ترکیب است؟ … لاوزی، مصدوم جدیدتان است.

باقری در واکنش به شایعه دوپینگش گفت: اگر من دوپینگ کرده بودم، چرا در بازی مقابل سپاهان در لیست ۱۸ نفره قرار گرفته و روی نیمکت نشسته بودم؟ نمی‌دانم چرا این شایعات را راه انداختند، اما پیگیر هستم که بدانم چه کسانی دوست دارند مرا به حاشیه ببرند. … کرد: اگر بازی نمی‌کنم، دست سرمربی تیم است و من تصمیم‌گیرنده نیستم.

بله من در یکی از بازی ها قبل از جام ملت ها مصدوم شدم و متاسفانه جام ملت ها را از دست دادم. … هفته ای را از دست بدهم و الان هم متاسفانه باید عمل کنم و این فصل را از دست دادم. … چرا به این فکر نکردی از یک تیم بزرگتر از شارلوا کارت را در فوتبال … وقتی روی نیمکت نشستم در کشاله ام احساس درد کردم، وقتی آم آر آی دادم متوجه …

مصدومیتطارق. جدی نیست. جهانبخش: اگر چین لیپی را دارد ما. هم کی روش را داریم … چرا. دادسرای نظامی نسبت به این موضوع ورود کرده است؟ گفت: شهردار اسبق کرج در …. باید. خوشحال باشیم که روی نیمکت مردی. می نشیند، که همیشه بهترین تیم ها را ….. بدهم. حضور مربی مثل لیپی روی. نیمکت چین طبیعتا می تواند. روی بازیکنان ایران بار …

نادیا مراد، از دختران ایزدی کُرد گفت: من در یک زمان، برده جنسی ۱۳ مرد بودم و گاهی در یک روز آنقد. … ادعای جنجالی بازیکن استقلال؛ شفر گفت بازی می‌کنی ولی روی نیمکت بودم/ پسرش … سیدعباسی: جای ضیایی بودم دست به خوشخبر نمی زدم/ باید به یک رئیس ….. روح‌الله باقری: اگر دوپینگی بودم چرا مقابل سپاهان روی نیمکت نشستم؟

چرا می خندید؟ … زکی پور و آرمین سهرابیان داشت، اقدام به جذب میثم تیموری که مصدوم … متهم نشسته اســت، روزهای خبرسازی را به تنهایی در …. استقالل روی نیمکت می نشــیند که در لیگ هشتم به … برنامه ای که باید در اولویت قرار بدهم این است که ببینم … گلخانه ای تمرین می کنند شکی نیست اما باید کار را از حاال.

اما چرا؟ از هر کسی که بپرسی می گوید هیچ شرکت یا کارخانه و شخصی در سطح استان وجود ….. وی گفت که اگر دعوت شود حتی حاضر است که نیمکت نشین شود. … اصلا فکر این نیست که سوبل چه یک روز مربیگری کنه چه یکسال باید همون پولی رو به …. را کردیم و در بخشی دیگر از تیم ملی و داستان صعود به جام جهانی به گفتگو نشستیم .

… قول دادن در. فوتبال صحیح نیست اما تمام تاشم را می کنم که با صعود کارون … نیست. منع دولت از تیم داری باید در یک پروسه حداقل …… استقال قرارداد دارد چرا در اردوی پیش فصل این. تیم حضور ….. کرده است. آقاخان و تیموری که مصدوم هستند و به ….. کاراته، وزنه برداری، والیبال نشسته و … خبرهای … نظری بدهم، اما به عنوان یک شهروند و.

همه می‌دانند که این بازیکنان باید در سطحی بازی کنند که برای استقلال مهم است. … مصدومان تیم. میثم تیموری هنوز آماده نیست و دکتر تیم باید به ما بگویند که او چه زمانی می‌تواند در تمرین باشد … چرا ما در فصل قبل یکی از بهترین تیم‌ها در ایران بودیم؟ … ما یک سری مشکل در دفاع داشتیم و سپس با کادر نشستیم و صحبت …

مقبره خواجه نظام الملک در مسیرهای گردشگری اصفهان نیست. 08 …. ایلناایـن نظـام و بنـای همـه مسـئوالن باید مبـارزه بـا فسـاد باشـد. … چـرا رونـد بررسـی آن در مجلـس طوالنـی …… ضربــه ای کــه بــه دنــده اش داشــت مصــدوم و از زمیــن بــازی …. نیمکـت کالس دوم می نشسـت، در …… حسـین)ع( و دکتر علی تیمـوری، رئیس هیئت رزمندگان اسـام. ) …

در همین رابطه این نوید را به بازیکنان بوشهری بدهم که با توجه به پیگیری های انجام شده …. تمام تلاش خود را کردم ، در خصوص نیمکت تیم ها راضی نیستم و باید بهتر عمل … و من هنوز روی نیمکت نشسته میبینم پیچرم توپ را پرت کرده ۳ که توپ هم در رفت و هم ….. بردگرا باشيم چرا كه بايد در برابر فشار عموم كه از طريق مديران و والدين و حتي …

کالدرون سرمربي آرژانتيني هم که در روز اول حضور مديران پرسپوليس با … ها داشته و جلب نظر او براي حضور در پرسپوليس کار راحتي نيست. او بنابر گفته منابع ايتاليايي در يک سال گذشته با تيم هاي مختلف باشگاهي به گفتگو نشسته اما به … هم مي‌نشينند و بايد ديد که آيا هدايت نيمکت پرسپوليس به فردي از اين …

تيموري باوجود مصدوميت با استقالل قرارداد. امضا کردند و به همين … فوتبال روي نيمکت اين تيم نشسته است و. ما بايد با تمرکز … مقابل چين کافي نيست چرا که بايد بهتر. از اين عمل کنيم و از … که اين را در داخل ايران توضيح بدهم ولي.

بنابراین حتما باید توضیحی در قبال گفتار و رفتار متناقضش داشته باشد. … حالا که او خود به خود از آن موضع اولیه عقب نشسته، قاعدتا فرضیه مزبور تقویت می‌شود. … اگر اینطور نیست پس چرا آن حرف را زد و بعد هم بی‌خیال شد؟ …… منشا و انصاری غایب بودند، مصلح مصدوم شد/ برنامه‌های متنوع برانکو برای شاگردانش …

برانکو: بازی با پدیده دربی است/ وضعیت بودیمیر و سیدجلال مشخص نیست …. اصغر حاجیلو که از ابتدای فصل به عنوان سرپرست روی نیمکت استقلالی ها می نشست در روزهای … جهانپور: فدراسیون فوتبال باید به دنبال مربیان صاحب سبک باشد ….. چرا پاتوسی در تست پزشکی ایفمارک شرکت نکرد؟ …… تیموری: مصدومیتم جدی نیست.

برچسب‌ها:,