VAFE

تمبر یادگاری سری سال 1362 بسته 19 عددی

تمبرهای یادگاری ایران سال 1362.

۳۰ سری … از اين تمبرها 94 عدد در زمان ناصرالدين شاه، 174 عدد در زمان مظفرالدين شاه، 62 عدد در …

این نوع تمبرها به تعداد نسبتا زیاد چاپ و تعداد تمبرهای یک سری از چند قطعه تشکیل … در ازاء دریافت کرایه حمل بسته های ارسالی به شهرستانها تمبر مخصوصی روی … که علاقمندان به تمبرهای یادگاری منحصرا تمبرهای یادگاری را جمع آوری می نمایند . …… اي علي آقاي شمس هم ( اشاره به مرد ديگر) از سال 62 اومده پيش من نشسته که ميشه 24 سال.

C19 مناسب برای گوشی موبایل اپل iPhone 7 به همراه پایه. ۱/۵ % پولِ‌تو … ۶ % پولِ‌تو تمبر یادگاری سری سال 1362 بسته 19 عددی. قیمت ۱۰,۰۰۰ …

تمبرهای پستی و دلیل جالب نصفه بودن تمبر های پستی همه چیز درباره تمبر … بسته و به آن گره می زدند آنرا به خود بسته حرکت می نمودند با دست زدن به این گره ها چون ….. سری تمبرهای جاری در هر سال دو بار منتشر می شود. …. تمبرهای یادگاری را در روز انتشار بر روی پاکت مصور مخصوص یا آرم دار شرکت …. آیا میدانید های جدید و جالب سری 19.

بلوک ۴ تایی تمبرهای یادگاری سال ۱۳۴۰ تا ۱۳۴۳ قیمت ۱.۸ میلیون …

تمبر اختصاصی جامی. 10 آبان 97.

سری تمبر یک عددی را اصطلاحا ” تک سری” می گویند. … تمبر در یک سری یادگاری، یک تا چند قطعه می تواند باشد. … در ازاء دریافت کرایه حمل بسته های ارسالی به شهرستان ها تمبر مخصوصی روی بسته ها و یا روی قبض ارسال بسته … باید در نظر داشت که شرکت پست در سال های اخیر، تنها اقدام به انتشار سه گروه اول می کند و استفاده از دیگر …

Best تمبر Stories. … Have a look at تمبر stories or view تمبر هندی from 2019 & تمبر به آلمانی. … تمبر یادگاری سری سال 1362 بسته 19 عددی.

برچسب‌ها:, , , ,