VAFE

به بهانه حضور دانشجویان در محله سیروس

سعی کردیم حضور در محله سیروس برای دانشجویان سهل گردد. آنچه می بینید سعی ما و لطف استادان و دانشجویانی بوده است که ما را یاری کرده اند.

به مناسبت روز دانشجو با سپاس از دانشجویانی که محله سیروس را برای مطالعه موردی انتخاب کردند.

سعی کردیم حضور در محله سیروس برای دانشجویان سهل گردد. آنچه می بینید سعی ما و لطف استادان و دانشجویانی بوده است که ما را یاری کرده اند.

به مناسبت روز دانشجوبا سپاس از دانشجویانی که محله سیروس را برای مطالعه موردی انتخاب کردند.

سعی کردیم حضور در محله سیروس برای دانشجویان سهل گردد. آنچه می بینید سعی ما و لطف استادان و دانشجویانی بوده است که ما را یاری کرده اند.

سعی کردیم حضور در محله سیروس برای دانشجویان سهل گردد. آنچه می بینید سعی ما و لطف استادان و دانشجویانی بوده است که ما را یاری کرده اند.

او که نمیداند ماهیگیرىِ آن منطقه در سلطه گردنکشی به نام تراب است، به در… مستند آیت الله سید … ساخته محسن آقایی. به بهانه حضور دانشجویان در محله سیروس 3:44 …

یارمحمد برای فرار از گرسنگی و خشکسالی به شمال کشور میرود تا شغل ماهیگیری را پیشه کند. او که نمیداند ماهیگیرىِ … به بهانه حضور دانشجویان در محله سیروس 3:44 …

«۱۶ آذر» روز دانشجو را می‌توان روز جوش‌وخروش دانشجویان در دانشگاه … خود را در روزی برگزار کنیم که دانشجویان مجبور به حضور در کلاس‌های خود بودند.

این روز، به یاد سه دانشجو (مصطفی بزرگ‌نیا و احمد قندچی و آذر شریعت‌رضوی) که هنگام … این موضوع بهانه لازم برای اعتراضات را فراهم کرد و در ۱۶ آذر به سفارش نهضت …

حضور دانشجویان دانشگاه آزاد تهران شمال در #بازارچه_نائب_السلطنه برای درس #مرمت 1398/08/19 1398/08/20 ….. به بهانه ” #روز_کودک” عکس‌هایی از کودکان محله سیروس.

برفی که به #محله_سیروس هم رسید #اینجا_سیروس_است … حضور دانشجویان دانشگاه آزاد تهران شمال در #بازارچه_نائب_السلطنه برای درس #مرمت 1398/08/19 … در طرح آسیب‌شناسی نوسازی محله سیروس چنین آمده‌است:” کارگاه توانمند سازی محله سیروس با ….. یادگاری‌هایی که از #محله_سیروس می‌روند تا بهانه یادآوری روزهای خوش دوستی شوند.

مس رفسنجان 2 …

بار در مجتمع کشتی سازی فراساحل ایران تعمیر می شوند… تعمیرات در این مجتمع علاوه بر زمان کمتر ارزان تر… مهندسی این کار بومی شده و این مجتمع آمادگی تعمیر.

در این نشست که با حضور معاون محترم برنامه ریزی و توسعه شهری شهردار تهران، شهردار …. پخش فیلمهای مستند تهران، به بهانه هفته تهران از ۱۳ تا ۱۷ مهرماه ساعت ۱۶ در عمارت … در محله سیروس، تغییر نگرش کلیدی از مداخلات گسترده به طب سوزنی شهری از طریق …. اتحادیه اروپا، اساتید و دانشجویان معماری و شهرسازی دانشگاه علم و صنعت بودیم.

اجرای پروژه کشته‌سازی از سوی معاندین در این منطقه قطعی است. پایان انحصار صداوسیما؛ «من با تلویزیون حرف نمی‌زنم». به بهانه واکنش وریا غفوری به دوربین تلویزیون … سیروس علی‌نژاد روزنامه نگار کهنه‌کار در این آیین گفت: در مطبوعات نام‌ها زود از یادها ….. است ابتلای بیش از ۱۳۰۰ کرمانشاهی به آنفلوانزا مرگ ۲ دانشجو در شیراز به دلیل …

پخش فیلمهای مستند تهران، به بهانه هفته تهران از ۱۳ تا ۱۷ مهرماه ساعت ۱۶ در عمارت کاظمی … در محله سیروس، تغییر نگرش کلیدی از مداخلات گسترده به طب سوزنی شهری از طریق … نشست خبری این رویداد فاخر، دوشنبه چهاردهم مردادماه با حضور استاد فتحعلی …. اتحادیه اروپا، اساتید و دانشجویان معماری و شهرسازی دانشگاه علم و صنعت بودیم.

نامزد اصولگرای انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی با اشاره به تعطیلی ۱۴۸۰۰ واحد … آمارهای وزارت بهداشت نشان می دهد که تعداد دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در رشته های پزشکی تنها در ی … در جلسات دوشنبه های دفتر جنابعالی با حضور آقای سیروس ناصری چه تصمیماتی برای قراردادهای … به بهانه شرکت وزیر اطلاعات در یک همایش سیاسی/.

‎فصل اول : کلیات و اهداف ماده 1 : این گروه با هدف اتصال دانشجویان معماری ایرانی در سراسر جهان تشکیل شده است و در چشم… … گفتگو با محمد رضا حائری به بهانه معرفی کتاب نقش فضا در معماری ایران …. در خانه‌ی فرهنگ‌وهنر زرتشتیان به نشانی خیابان ویلا، بین سمیه و ویلا ، نبش کوچه‌ی بیمه پلاک ۱۰۳ برپاست. …. )ملزم به حضور کرده بود.

محله سیروس ‌ 🔹️پایتخت نشینان دیگر در مراجعه به محله سیروس واقع در منطقه ۱۲ … آذری هم یکی دیگر از محله هایی است که پذیرای سرریز معتادانی است که به بهانه ساماندهی، از … فرهنگی که بافت سنتی محله با تردد و رفتارهای دانشجویان دارند گلایه‌مند هستند. … از حضور و توجه معاونت عمرانی استانداری به مسائل حوزه شهری و پروژه های شهرداری …

در این محله نیز به دلیل عقب نشینی برخی ساختمان هایش همچنان شاهد وجود تیرهای … 🔹️اهالی می‌گویند ۷۰ درصد محله سیروس را کارگاه تولید کیف و کفش و انباره … باغ آذری هم یکی دیگر از محله هایی است که پذیرای سرریز معتادانی است که به بهانه ساماندهی، از … فرهنگی که بافت سنتی محله با تردد و رفتارهای دانشجویان دارند گلایه‌مند هستند.

برچسب‌ها: