VAFE

بخشش عامل شهادت افسر ناجا

قاتل شهید نیروی انتظامی توسط اولیای‌دم بخشیده شد؛ این بخشش در روز تولد شهید صورت گرفت. … عامل شهادت 13 مأمور پلیس به هلاکت رسید.

فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان از هلاکت «ولی داد شه بخش» شرور سابقه داری خبر داد که ۱۳ تن از مأموران نیروی انتظامی را به شهادت رسانده بود.

بر اثر تیراندازی در پاسگاه دریایی برکه سفلین در بندر لنگه 3 نفر از مأموران ناجا به مقام رفیع شهادت نائل شدند.

به گزارش مهر، یکی از مأموران نیروی انتظامی صبح امروز 12 آذر ماه در پی تیراندازی …. بخشش قاتل شهید “جوان دلاور” در روز تولد شهید/انجام اقدامات فرهنگی از سوی قاتل تنها شرط بخشش/ خاطرات . …. عامل شهادت 13 مأمور پلیس به هلاکت رسید.

بخشش قاتل شهید “جوان دلاور” در روز تولد شهید/انجام اقدامات فرهنگی از سوی قاتل تنها شرط بخشش/ خاطرات … برای جشن … ماجرای شهادت مامور نیروی انتظامی و یک شهروند در شادگان + فیلم. به گزارش …. هلاکت عامل شهادت 11 پلیس درفهرج.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل از اجرای حکم قصاص عامل شهادت دو نفر از مأموران نیروی انتظامی و دو شهروند اردبیلی خبر داد.

تیم ویژه برای دستگیری عامل شهادت مامور ناجا … سرهنگ سرپناه با اشاره به انتقال مامور پلیس به مرکز درمانی، گفت: بعد از گذشت سه روز از این حادثه، …

وی در رابطه با دستگیری عامل شهادت مأمور ناجا نیز تصریح کرد: سرنخ‌هایی در این رابطه وجود دارد و زمان زیادی نخواهد گذشت که این‌ها دستگیر شوند.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: حکم قصاص عامل شهادت دو نفر از مأموران نیروی انتظامی و دو شهروند اردبیلی اجرا شد.

به گزارش فارس، صبح امروز در پی تیراندازی فردی مسلح در شهرستان شادگان (استان خوزستان) یکی از مأموران پلیس به درجه رفیع شهادت نائل شد.

پخش خودکار. فیلم لحظه هدف قرار گرفتن عامل شهادت یک پلیس وسط شهر شادگان … ماجرای شهادت مامور نیروی انتظامی و یک شهروند در شادگان. یا مهدی(عج).

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: در درگیری مسلحانه با قاچاقچیان مواد مخدر یکی از افسران دلاور و شجاع ناجا آسمانی شد و در راه امنیت مردم جان خود را …

سیاسی » پلیس … قاتل شهید نیروی انتظامی بخشیده شد/ خواب عجیب برادر شهید در شب بخشش …

محاکمه عامل شهادت سه مامور نیروی انتظامی در حادثه خیابان پاسداران آغاز شد. … کردند حاضر به گذشت نیستیم و تقاضای قصاص و اشد مجازات را داریم.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری عامل شهادت ۲ مامور کلانتری ۱۲ در شهرستان ایرانشهر خبر داد.

درگیری مسلحانه پلیس اردبیل و شهادت مأمور ناجا … مأموران انتظامی استان اردبیل، یکی از مأموران ناجا به درجه رفیع شهادت نائل شد. … عامل‌ شهادت‌ مامور ناجا در کردستان ‌دستگیر شد … اخبار جدید از بخشش ۲۶۰ میلیاردی به داماد آقای وزیر …

شهادت 3 مامور ناجا در سیستان و بلوچستان بر اثر سانحه بود … خودروی حامل 3 نفر از ماموران نیروی انتظامی که از ماموریت در حال بازگشت … پسر رضا شاه در گذشت +عکس … رکنا: شرور مسلح عامل شهادت مامور پلیس در یک عملیات پیچیده و …

بر اثر تیراندازی در پاسگاه دریایی برکه سفلین در بندر لنگه 3 نفر از مأموران ناجا به مقام رفیع شهادت نائل شدند.

کرمانشاه_ فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری عاملان شهادت افسر ناجا شهید ایرج جواهری در اغتشاشات خبر داد.

پلیس فنوج عامل حمله و به شهادت رسیدن دو مامور ناجا در این شهر را را به هلاکت رساند.

به دنبال تیراندازی یک سرباز وظیفه به سمت پرسنل ناجا در پاسگاه دریای برکه … در بندر لنگه متاسفانه ۳ نفر از پرسنل ناجا به درجه رفیع شهادت نائل شدند. … جزئیات بخشش قاتل شهید هادی دلاور / شهید در خواب به برادرش چه گفت؟

قصاص عامل قتل مامور ناجا در اصفهان صادر شد … شکاری ضمن فراری دادن متهمان مواد مخدر، یکی از افسران ناجا به نام محمود رفیعی را به شهادت رساندند.

بر اثر تیراندازی در پاسگاه دریایی برکه سفلین در بندر لنگه 3 نفر از مأموران ناجا به مقام رفیع شهادت نائل شدند.

ختم رسیدگی به پرونده عامل شهادت سه مامور ناجا اعلام و آخرین دفاع نیز از متهم و … من در اینجا از خداوند برای بازماندگان صبر و برای خودم بخشش می‌خواهم.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت سرگرد ایرج جواهری از ماموران کلانتری 24 الهیه در درگیری با اراذل و اوباش و اغتشاشگران به درجه …

… تیراندازی در پاسگاه دریایی برکه سفلین در بندر لنگه 3 نفر از مأموران ناجا به مقام رفیع شهادت نائل شدند. … خدا نبخشش این کار جای بخشش نمیزاره.

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، سردار مسعود زاهدیان درگفت گویی با اعلام خبر دستگیری یکی از عناصر اصلی حادثه گورناک در سیستان و …

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر از دستگیری عامل شهادت ۳۶ مامور ناجا خبر داد.

برچسب‌ها:, , , ,