VAFE

استاندار قزوین از سه واحد تولیدی در شهرصنعتی البرز بازدید کرد

استاندار قزوین در راستای حمایت از صنایع، بررسی و رفع موانع تولید و آشنایی با دستاوردهای صنعتی از سه واحد تولیدی در شهر …

استاندار قزوین از واحد‌های صنعتی فعال در شهر صنعتی البرز بازدید کرد.

استاندار قزوین به منظور بررسی وضعیت صنایع استان از سه واحد تولیدی در شهر صنعتی البرز بازدید کرد.

استاندار قزوین از سه واحد تولیدی در شهرصنعتی البرز بازدید کرد. هدایت الله جمالی پور روز چهارشنبه از واحدهای پاکشو، متالوژی پودر و فیروز بازدید و …

… معاون اقتصادی استاندار ، سرپرست فرمانداری البرز و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی از سه واحد تولیدی در شهر صنعتی البرز بازدید کردند.

استاندار قزوین از سه واحد تولیدی در شهر صنعتی البرز بازدید کرد.

بخش خلجستان از طرح های عمرانی دهستان قاهان بازدید کرد… روستای این دهستان از طرح … استاندار قزوین از سه واحد تولیدی در شهر صنعتی البرز… بازدید کرد … خودرو و …

به گزارش خبرنگار مهر، هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین به همراه سعید نبیل رئیس … روند تولید عصر چهارشنبه از سه واحد تولیدی در شهر صنعتی البرز بازدید کرد.

بازدید از 3 واحد تولیدی در شهر صنعتی البرز. به منظور بررسی و حل مشکلات و موانع در حوزه صنایع استاندار قزوین از 3 واحد تولیدی در شهرصنعتی البرز بازدید کرد.

استاندار قزوین به منظور بررسی وضعیت صنایع استان از سه واحد تولیدی در شهر صنعتی البرز بازدید کرد.

ابرازهمدردی مدیرعامل،مدیران وسرپرست های واحد های شرکت شهرصنعتی البرز با آتش نشانان … در جریان این بازدیدها، صاحبان واحدهای تولیدی یاد شده مسائل و مشکلات خود را با استاندار قزوین مطرح کردند. … استان قزوین دارای سه هزار و 500 واحد تولیدی است.

استاندار قزوین به همراه مهندس پرزحمت رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی استان با حضور در … بازدید از 3 واحد تولیدی و صنعتی در شهرصنعتی البرز … 740واحد در بخش صنعت و معدن قزوین در سامانه بهین‌یاب ثبت‌نام کرد.

بازدید استاندار قزوین از سه واحد تولیدی در شهرصنعتی البرز خبرگزاری صدا و … و مدیران کل دستگاه های اجرایی از سه واحد تولیدی شهر صنعتی البرز بازدید کرد.

افتتاح سه واحد توليدي در شهرک صنعتی اشتهارد با حضور استاندار البرز. مدیر عامل … انعقاد 105 تفاهم نامه در اولين رويداد ملي فناوري صنايع كوچك در قزوين … برات قبادیان معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت 6 واحد تولیدی در شهرک صنعتی بهبهان را افتتاح کرد. … آمار بازدید. بازديدکنندگان آنلاين : 30. بازديد کنندگان اين صفحه : 0.

… البرز ، از 3 واحد تولیدی مستقر در تاکستان و شهر صنعتی البرز بازدید کرد. … فریدون همتی استاندار قزوین گفت: تا کنون 700 واحد تولیدی در استان قزوین با …

بازدید استاندار قزوین از 5 واحد تولیدی بزرگ شهرک صنعتی لیا … معدن و تجارت استان اعلام کرد 3 واحد از استان قزوین در هفته ای که گذشت تندیس صادرات دریافت کرده …

به گزارش اقطاع نیوز، هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین به همراه سعید نبیل … عصر چهارشنبه از سه واحد تولیدی در شهر صنعتی البرز بازدید کرد.

با حضور استاندار قزوین صورت گرفت بازدید از 3 واحد تولیدی و صنعتی در … امروز از سه واحد تولیدی و صنعتی در شهرصنعتی البرز بازدید کردند.

استاندار به همراه جمعی مدیران استانى و شهرستانى از دو واحد تولیدی در … این شرکت با دارا بودن سه کارخانه جوجه کشی در پنج استان کشور حدود نیمی از … با هزار و 20میلیارد ریال سرمایه گذاری ثابت در شهرک صنعتی البرز بازدید کرد.

استاندار قزوین از 4واحد تولیدی در شهرصنعتی البرز بازدید کرد … دام سومین واحد صنعتی بود که مورد بازدید استاندار و هیات همراه قرار گرفت که دارای …

استاندار قزوین و هیئت همراه از واحدهای تولیدی شهرک صنعتی کاسپین … گیاهی در روز به صورت سه شیفت و اشتغال 60 نفر، واحد تولیدی صانع طب با …

آراتاشس تومانیان از چند واحد مستقر در شهر صنعتی البرز بازدید کرد. … و سرمایه گذاری استان، زکی زاده مدیر کل امور اقتصادی استانداری، یوسفی مدیر شهر صنعتی البرز هم حضور داشتند. … حضوز سفیر ارمنستان در استان قزوین به منظور بررسی قابلیت های تولیدی و صنعتی استان و سرمایه گذاری … 2 · 3 · 4 · 5, 6, 7, 8.

ﺻﻨﻌﺖ، ﻣﻌﺪﻥ ﻭ ﺗﺠﺎﺭﺕ ﺍﺳﺘﺎﻥ ﻭ ﺣﻤﯿﺪﺭﺿﺎ ﺧﺎﻧﭙﻮﺭ ﻣﺪﯾﺮﻋﺎﻣﻞ ﺷﺮﮐﺖ ﺷﻬﺮﮎ ﻫﺎﯼ ﺻﻨﻌﺘﯽ ﺍﺳﺘﺎﻥ ﻭ ﺟﻤﻌﯽ ﺍﺯ ﻣﺪﯾﺮﺍﻥ ﺭﻭﺯ ﭼﻬﺎﺭﺷﻨﺒﻪ ﺍﺯ ﺳﻪ. ﻭﺍﺣﺪ ﺗﻮﻟﯿﺪﯼ ﺩﺭ ﺷﻬﺮ ﺻﻨﻌﺘﯽ ﺍﻟﺒﺮﺯ ﺑﺎﺯﺩﯾﺪ ﮐﺮﺩ. ﺍﺳﺘﺎﻧﺪﺍﺭ ﻗﺰﻭﯾﻦ …

با حضور معاون وزیر صمت از دو واحد تولیدی در شهرک صنعتی کاسپین بهره برداری شد.

استاندار قزوین در راستای رونق تولید و اشتغال و با حضور در شهرصنعتی البرز از چند واحد … استاندار قزوین از چند واحد تولیدی شهرصنعتی البرز بازدید کرد … سه هزار و 500واحد تولیدی در استان قزوین دارای پروانه بهره برداری هستند.

استاندار قزوین گفت: تملک واحدهای تولیدی به خاطر پرداخت نکردن … چهارشنبه در بازدید از سه واحد تولیدی در شهرک صنعتی البرز در خصوص بدهی … و تعامل حل می‌شود، اضافه کرد:اگر بنا باشد که هرکس بر مبنای سیاست‌های داخلی …

پورامیدی اضافه کرد: بر اساس ماده 132 قانون مالیاتهای مستقیم ، درآمد اشخاص … شهرصنعتی البرز از توابع شهرستان البرز نخستین شهر صنعتی ایران است و … سه هزار و 500 واحد تولیدی در استان قزوین دارای پروانه بهره برداری هستند .

استاندار در حلقه ی صنعتگران/ بی رحمی بانک‌ها مانع پیشرفت تولید در خراسان جنوبی … وجود 1500 واحد صنفی و 25 واحد تولیدی در خلیل‌آباد / نبود شهرک صنعتی در خلیل‌آباد … شرکت کنتورسازی قزوین هم از جمله واحدهای صنعتی است که تقریبا ۶سال از مشکلات آن می‌گذرد و … سفیر ارمنستان از ۵واحد تولیدی شهرصنعتی البرز بازدید کرد.

برچسب‌ها:, , ,