VAFE

احساس تکلیف وزیر دولت احمدی نژاد برای ریاست مجلس یازدهم!

روایتی از حضور وزرا و مدیران دولت نهم و دهم برای انتخابات مجلس یازدهم.

در روزها اخیر هم وزرای دولت احمدی نژاد و نیروهای نزدیک به او برای ثبت نام … و دید آیا رییس دولت های نهم و دهم که نتوانست مجوز حضور در انتخابات ریاست …

روایتی از حضور وزرا و مدیران دولت نهم و دهم برای انتخابات مجلس یازدهم.

وزارت کشور».

به گزارش «تابناک»، عدم حضور احمدی نژاد و یارانش در انتخابات مجلس، دلایل متعددی … وی یک بار در زمان ریاست جمهوری اش در واکنش به سوالی که دولت وی در حال فعالیت … چند نفر برای انتخابات مجلس یازدهم ثبت‌نام کردند ….. عامل اصلی فساد در پرونده مهدی جهانگیری و حسین فریدون و دختر مظلوم وزیر آموزش پرورش و دختر …

انتخابات مجلس یازدهم که در حوزه های مختلف خوزستان ثبت نام کردند به این … بی گمان بیش از هر موضوع دیگری در انتخابات ریاست جمهوری، مجلس … یک سال آخر دولت دوم محمود احمدی نژاد سکاندار وزارت بهداشت شده بود، برای حضور در انتخابات نام نویسی کردند. …. مجلس نمایندگان آمریکا امروز تکلیف ترامپ را روشن می کند.

صادق خلیلیان وزیر کشاورزی احمدی نژاد نیز برای ورود به مجلس یازدهم ثبت نام کرد و با تاکید بر اهمیت … ارتباطات در دوره اول ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد و محمد حسن طریقت منفرد (وزیر بهداشت دولت احمدی نژاد) و …. از احساس مسوولیت تا تکلیف دیگران!

اما حضور قابل توجه وزرای سابق دولت نهم و دهم نیز از موارد جالب توجه این دوره از … سید محمد حسینی وزیر ارشاد دولت دهم،محمدعباسی نماینده سابق مجلس و وزیر سابق ورزش … کاندیداهای سابق انتخابات ریاست جمهوری که داوطلب حضور در انتخابات مجلس است، … حضور نمی یابد و احساس می‌کند خارج از مجلس بهتر می‌تواند کمک کند.

, نصرالله جهانگرد, تهران, معاون وزیر ارتباطات دولت یازدهم …. اين احساس تكليف (دلار) چه فشاري اورده به حضرات چه تقلاي ميكنند كه تكليف خود را در مقابل اقا زاد ها خوب انجام دهند.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل ایران از مجلس خواست تا دولت را “مکلف به … به مجلس شورای اسلامی از جمله گفت: «از آغاز دولت یازدهم قدرت پهنای باند تقریبا ۲۰ برابر شده است. … وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت اول احمدی‌نژاد برمی‌گردد، ایجاد یک … است که در داستان قطع اینترنت اخیر نیز جای خالی آن به جد احساس شد.».

آخرین روز ثبت نام کاندیداهای انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس و دومین روز … در وزارت کشور برای شرکت در انتخابات مجلس یازدهم ثبت نام کرد. … من مجلس بیشتر از دولت، ‌و ریاست مجلس بیشتر از رئیس‌جمهور ‌مقصر‌ بوده‌ و باید پاسخگو‌ باشد. … کلاه سرمان بگذارد؛ ما در مجلس نهم تلاشمان این بوده کلاه سر دولت نروند و …

ثبت نام ۷ نماینده فعلی مازندران برای مجلس یازدهم … ساری در دولت نهم و دهم که در دوره قبلی با اختلاف سه هزار رای از ورود به مجلس باز ماند،علی … ( در دوره دهم هم داوطلب شد و رای نیاورد) که سابقه ریاست بیمارستان امام خمینی (ره) شهر ساری … می شود که احتمال می رود تا ساعت ۱۸ پایان مهلت قانونی افراد دیگری احساس تکلیف کنند.

وزیر ارتباطات در دولت اول احمدی نژاد و نماینده مجلس نهم.

معاون احمدی نژاد در دولت قبل: برای ثبت نام در انتخابات با کسی مشورت نمی کنم! … شهردار اسبق تهران البته مي‌داند كه رسيدن به كرسي رياست مجلس براي او بي‌هزينه نخواهد بود و … حقوقی رئیس جمهور در دولت یازدهم گفت: برای حضور در انتخابات مجلس هم احساس تکلیف کرده‌ام … لی نیکزاد وزیر سابق مسکن و شهرسازی دولت محمود احمدی نژاد.

آخرین روز ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس در حالی آغاز شد که روز … «مسعود زریبافان» رئیس سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران در دولت دهم با … وی در پاسخ به این سوال که آیا هماهنگی گسترده‌ای انجام شده تا نزدیکان احمدی نژاد در انتخابات مجلس ثبت … دعوت شده یا اینکه احساس تکلیف باعث شد در انتخابات ثبت‌نام کند؟

احساس تکلیف می‌کند و به میدان می‌آید اما در انتخابات مجلس، به دو …

هفتمین و آخرین روز ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات مجلس یازدهم امروز در حالی پایان یافت که نسبت … طبق تازه‌ترین آمار اعلامی از سوی وزیر کشور، حدود ۱۴ هزار داوطلب برای انتخابات مجلس یازدهم ثبت‌نام کرده‌اند. … سید محمدحسین میرمحمدی نماینده مردم گلپایگان و خوانساردر مجلس نهم … روحانی: دولت بدون اشکال و ایراد نیست.

آخرین روز ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس در حالی آغاز شد که روز گذشته … امین زاده» معاون حقوقی رئیس جمهور در دولت یازدهم که سابقه حضور در مجلس هفتم را نیز دارد … زریبافان: مسئولان به جای حرف زدن کار کنند/ جلسه‌ای با احمدی‌نژاد ندارم … انتخابات دعوت شده یا اینکه احساس تکلیف باعث شد در انتخابات ثبت‌نام کند؟

«پروانه مافی» نماینده اصلاح طلب مجلس دهم و عضو شورای مرکزی حزب … «مسعود زریبافان» رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در دولت دهم در جمع … وی در پاسخ به این سوال که آیا هماهنگی گسترده‌ای انجام شده تا نزدیکان احمدی نژاد در انتخابات مجلس ثبت … دعوت شده یا اینکه احساس تکلیف باعث شد در انتخابات ثبت‌نام کند؟

این بار به دلیل اعلام عدم وصول سووال از زبان علی لاریجانی رییس مجلس شورای … که محمود احمدی نژاد از او و نزدیکانش دارد راضی به طرح سووال از رییس جمهور نیست. … حتی در این استیضاحی که از وزیر اقتصاد شد حتی این موضوع لحاظ شده بود. … چه محاسباتی ممکن است هیات رییسه مجلس را که غالبا از منتقدان دولت در جناح …

درحالی که خبر ها از سرلیستی قالیباف برای مجلس آتی حکایت دارند، نزدیک … نفر به عنوان کاندیدا های انتخابات مجلس یازدهم در قم در لیست اصولگرایان رأی دادند. … اعضای پایداری تکلیف شرعی را در لحظه احساس می کنند و در لحظه تصمیم … ورود به مجلس خیلی زیاد است، اگرچه بعید است که صلاحیت رئیس سابق دولت از …

گرچه می گفت برای کاندیداتوری در مجلس احساس تکلیف نمی کند ولی احتمال …. مقداری به عقب برگردیم، زمانی که شما وزیر بهداشت بودید، ظاهراً در نوروز 85 … من چیزی که می‌فهمم این است که هم دولت نهم و هم دولت دهم تلاششان بر … چون حرف و حدیث‌هایی وجود دارد مبنی بر کاندیدا شدن شما در انتخابات مجلس و حتی ریاست جمهوری.

وزیر ارتباطات دولت نهم، عضو جبهه پایداری و نماینده مردم تهران در مجلس … وظایفی که به این وزارت تکلیف شده است در برنامه توسعه پنجم وجود دارد که مهمترین آن شبکه ملی اطلاعات است. … من احساس نگرانی می کنم که این بودجه کلان که در اختیار وزارت … دولت آقای هاشمی، آقای خاتمی و آقای احمدی نژاد معمولا در دو دوره ریاست …

همسویی اکثر اعضای این مجلس با دولت یازدهم و دوازدهم بیش از هر زمانی فضای … معاون سیاسی وزیر کشور و رئیس ستاد انتخابات کشور صبح دیروز در … من دیروز در 6 فرمانداری غرب و جنوب‌غرب تهران حضور یافتم، چیزی که همه آنجا احساس می‌کنند این است …. جو غالب مجلس به‌نفع میرحسین موسوی تغییر کرد و جای اکثریت و …

مشروح گفتگوی نامه نیوز با پرویز کاظمی وزیر رفاه دولت نهم را در ادامه مطالعه فرمایید؛ … من انتخاب خود ایشان بود و وزیر هم بودم و باید من به مجلس توضیح می‌دادم، اما دائم با یک … احمدی‌نژاد همیشه می‌گفت من برای تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری پولی خرج نکردم. …. اما بعد از سخنرانی احساس کردم من هم به مشایی علاقه دارم.

تمجید خاص و متفاوت رئیس مجلس از وزیر نیرو/اقدام مهم نمایندگان برای مردم از نگاه لاریجانی … به گزارش بویرنیوز دکتر علی لاریجانی؛ رئیس مجلس شورای اسلامی با تقدیر از … یک احساس اشتباه در چشم! … کرمی نیز با حکم درویشیان ریاست سازمان بازرسی استان بوشهر را بر عهده گرفت . ….. نامه سرگشاده ستار هدایتخواه به احمدی‌نژاد …

برچسب‌ها:, , ,